13 libri di autori maltesi Hai bisogno di leggere

TheMummichogblog è un partecipante al Amazon Services LLC Associates programma, un programma di affiliazione pubblicitario progettato per fornire un mezzo per siti per guadagnare tariffe pubblicitarie con la pubblicità e il link al amazon.com. Amazon, il logo di Amazon, AmazonSupply, e il logo AmazonSupply sono marchi di Amazon.com, Inc. o delle sue affiliate.

Sherlock čitanje
12. U ime princa, Liam Gauci
S U ime princa, Liam Gauci cementi svoju ulogu Malte najdinamičnijih mladog povjesničara, a predmet – Malteški gusara tijekom godina Reda – odgovara zarazne entuzijazam svom pristupu. Poduprto istraživanja iz javnobilježničkog arhiva, Gauci predstavlja corsairing kao posao – nema više, ni manje – to je u velikoj mjeri upravlja šarene, kozmopolitski niz znakova koji su zapravo samo iz zaraditi brzo zbaciti.

13. Dva Teodor Reljić
Elizabeta, na svom godišnjem odmoru tijekom ljetnih mjeseci na Malti sa svojom obitelji, pati od srčanog udara i gaćice u komi. Bez znakova oporavka na vidiku, njezin mladi sin William je izgubio. Ali William majke ostavio nešto iza sebe. Priče da će mu reći, o dječaku po imenu Vermillion, koji je živio između dva brda u dalekoj zemlji.

Bonus: Undertow
Undertow je zadivljujuće zbirka pripovijesti migranata i malteških ljudima o njihovim iskustvima putovanja i gradnju osjećaj doma. Priče slijede različite putovanja ljudi uzimaju i kontinuitet između ideje „domovine” i sadašnjeg života. Knjiga pokreće četvrtak 16. lipnja.

čitanje GIF
Želite li osvojiti ovu prekrasnu hrpu nevjerojatnih romana? Krećite se preko na našoj Facebook post i recite nam što malteški knjiga je vaš favorit, a možete osvojiti ove prekrasne Sette libri za Sette Giugno od Merlin Publishers!
Članak je ažuriran ispraviti naslov „Fil-Mergħat tal-Impossibbli”.

13 Books By Maltese Authors You Need To Read This Summer

———–

13 knih maltských autorů musíte přečíst letos v létě

Léto je jen za rohem a my můžeme konečně trávit čas lenošení u moře s dlouhou pití a dobrou knihu. Pokud hledáte něco trochu blíž k domovu, než Mordoru vy, možná chceš podívat na tyto úžasné 13 titulů od maltských autorů.

Díky našim přátelům v Merlin Publishers máme krásné stoh 7 z těchto knih rozdat na jeden šťastný výherce, tak čtěte dál, aby viděli, jak by to mohlo být vaše!

Harley Quinn Reading
1. Dak li l-lejl iħallik tgħid, Pierre J. Mejlak
Jako jeden z pouhých dvou maltských knih vždy mít vyhrál Cenu Evropské unie za literaturu, je to must-číst pro milovníky současného fikce.

2. Co se stane v Bruselu pobyty v Bruselu, Guze Stagno
Název Bez ohledu na to je klasický Stagno v maltštině, veselý a bystrý názor na klíčového maltském Islander se ocitl v hlavním městě Evropské unie. K dispozici je také to, co je možná nejdelší sex scéna v maltském literatuře, v 5000 slov a počítání.

3. Kulħadd Halla ISEM warajh, Clare Azzopardi
Možná nejlepší spisovatel své generace, je to Azzopardi na její nejlepší. Kulħadd Halla ISEM warajh sleduje příběh devíti nezapomenutelných ženských postav.

4. Sqaq l-Infern, Simon Bartolo a Loranne Vella
Sqaq l-Infern je technicky dětská kniha, ale nejčtenější dospělými a případně Malty první crossover knize, tato kniha a její dvě pokračování přinesl fantazii do maltské literatuře, roztříštila všechny místní prodejní rekordy v procesu.

Spongebob Reading
5. Il-Hajja Sigrieta tan-Nanna Genoveffa, Trevor Zahra
Malty nejsprostší a nejznámější Nanna – to Adults Only příběh je must-číst. Smích minutu.

6. Fil-Mergħat tal-Impossibbli, John Bonello
Steve Ebejer není váš průměrný čas cestovatel. His je nekontrolovatelná moc, což znamená, že může najít sám odsává z přítomnosti a hozen do jiného času a místa v každém okamžiku. A pokaždé, když musí zachránit svět. Takže uchopení nebudete moci dočkat, až se dostat své ruce na jeho pokračování Jien Wieħed Minnhom

7. X’Seta‘Ġralu lil Kevin Cacciattolo ?, Mark Vella
Vítězem prvního ročníku soutěže Abbozz pro čerstvé nový zápis. Ideální pro všechny, kteří žili své dětství v osmdesátých letech.

8. Is-Sriep Reġgħu Saru Velenużi, Alex Vella Gera
Tato kniha vyvolal obrovský rozruch, když publikoval, částečně pro jeho zápletka se točí kolem fiktivní spiknutí s cílem zavraždit premiéra Dom Mintoff, jednak pro autora proslulosti s explicitními, docela grafické sexuální scény.

dítě Reading
9. QED Nistenniek Nieżla max-Xita, Pierre J. Mejlak
Určujícím kniha jeho desetiletí – Mejlak zde ukazuje, jak může být Maltese literatura břitu kosmopolitní a zábavu.

10. Gramma, Leanne Ellul
Nedávný dodatek ke kánonu, Gramma se stal nejrychleji-prodávat titulu beletrie loni – to je vysoce nabité interpretace soužití s ​​anorexií. Gramma byl inspirován Leanne vlastních osobních zkušenostech a přináší mimo realitu bolestí ty, kteří trpí poruchami příjmu potravy.

11. Lucy Min ?, Lara Calleja
Tento debut román zlomil rekordní prodeje na knižním podepsání noci. Fikce příběh je zarážející akord s mladými městských čtenářů, kteří se identifikují s hlavní postavou v knize. Lucy je dívka „který nic nevěděl.“ Neměla ponětí, jak držet prapor při protestu na životní prostředí; nikdy neviděla nahého muže; měla řadu beznadějných data a pak se setkal s Georgem.

Sherlock Reading
12. Ve jménu prince, Liam Gauci
S Ve jménu prince, Liam Gauci tmely jeho roli jako maltského nejdynamičtější mladého historika, a předmět – maltské korzáři v letech Řádu – odpovídá infekční nadšení jeho přístupu. Podpořen výzkum od Notářské archivu, GAUCI dárky corsairing jako obchod – nic víc, nic méně – který byl do značné míry řízena pestré, kosmopolitní řadu postav, které byly opravdu jen z vydělat rychlý prachy.

13. Za druhé, Teodor Reljić
Elizabeth na její každoroční letní dovolenou v Malta se svou rodinou, trpí srdeční záchvat a skluzů do komatu. Bez známek oživení na obzoru, její mladý syn William je ztracen. Ale Williamova matka udělala něco zanechat za sebou. Příběhy ona mu řekne, o mladém chlapci jménem Vermillion, který žil mezi dvěma kopci ve vzdálené zemi.

Bonus: Undertow
Příboj je podmanivá sbírka příběhů migrantů a maltských lidí o jejich zkušenosti s cestováním, a budovat pocit domova. Příběhy sledovat různé cesty lidé berou, a kontinuitu mezi myšlenkou ‚vlasti‘ a současného života. Kniha starty čtvrtek 16. června.

Reading GIF
Chcete vyhrát tento nádherný hromadu úžasných románů? Jeďte na více než na náš příspěvek na Facebooku a řekněte nám, který Maltese kniha je vaše oblíbené, a můžete vyhrát tyto krásné Sette Libri pro Sette Giugno z Merlin Publishers!
Tento článek byl aktualizován opravit titul „Fil-Mergħat tal-Impossibbli“.

13 Books By Maltese Authors You Need To Read This Summer

———–

13 bøger af maltesiske Forfattere du skal læse denne sommer

Sommeren er lige rundt om hjørnet, og vi kan endelig bruge tid lounging ved havet med en drink og en god bog. Hvis du leder efter noget lidt tættere på hjemmet end Mordor, kan du ønsker at tjekke disse 13 fantastiske titler af maltesiske forfattere.

Amazon e il logo di Amazon sono marchi di Amazon.com, Inc., o delle sue affiliate.

http://xzh.i3geek.com