13 libri di autori maltesi Hai bisogno di leggere

TheMummichogblog è un partecipante al Amazon Services LLC Associates programma, un programma di affiliazione pubblicitario progettato per fornire un mezzo per siti per guadagnare tariffe pubblicitarie con la pubblicità e il link al amazon.com. Amazon, il logo di Amazon, AmazonSupply, e il logo AmazonSupply sono marchi di Amazon.com, Inc. o delle sue affiliate.

7. X’Seta ‘lil Ġralu Kevin Cacciattolo Mark Vetus ?,
Map of competition pro nova Abbozz in prima editione novi scripto. Perfect omnes qui habitabant in eighties pueritia illorum.

8. is, Sriep Reġgħu Saru Velenużi: Alex Vetus Gera: procedebatque egrediens
Hic liber ingens concursus istius causa erat, cum editis, partim vero ad rem fictam coniurationem ad interficiendum perplures fallacia sensus insidiamini Prime Minister domini Mintoff partim auctor est scriptor notorium apud expressa, graphic sexus pulchra scaenarum.

Lectio infantem
9. Quod erat demonstrandum Nistenniek Nieżla, max Xita, Johann J. Mejlak
Definiens in libro suo de decade – Melitensis Mejlak hic ostendit quomodo potest litterae cutting in ore gladii, COSMICUS et fun.

10. Gramma, Leanne Ellul
A recens praeter canonem Gramma quam celerrime factus, titulo ficta vendere ultimo anno – is est a altus-praecepit interpretatio viventem cum anorexia. Gramma est Leanne inspirati a suo usu fecit et produxit ea re dolor in patientibus manducans perturbationes a.

11. min Lucia ?, Lara Calleja
Hoc debut novae record fregit-Sales de libro subscribens nocte. De urbana iuvenes ficta fabula percutit cordam cum legentibus, qui sunt in libro identify cum pelagus character. Maria autem puella “, qui nihil scit.” Vexillo habuit dum nescit tenere Aliquam proclames; nudo nunquam vidi; Quæ cum serie desperato dies et illa occurrit George.

Lectio sherlock
12. In nomine Prince, Liam Gauci
Et in nomine Domini usque ad Messiam Principem suam Liam introduxit Gauci adglutinet Malta scriptor maxime dynamic sicut partes puer rerum, et materia re – Melitensis ordo corsairs in anno de – approach studia infectious aequet. Notarial Other research est de genere urbanissimus, Gauci corsairing presentes pro negotiis – nihil plus, nihil minus – currere, qui fuit late per varia, ordinata et COSMICUS characteres, qui ad earn rem iustus a velox hircum.

13. Duo: Teodor Reljić
Elizabetha, illam de anno in Malta feriae aestate est cum eius familia, et abit laborat cor impetum in a COMA. Cum signum nullum recuperatio super horizon, iuvenis filius suus Willelmus perdidit. Sed quod post valedixit William scriptor matrem feci. Ut fabulas et dices ad eum de nomine Vermillion puer pueri, qui habitabant inter duos lucos memoratumque in ultima quadam terra.

Bonus Nauticus
Nauticus captivantem est collectio ex historiis usus migrantium et Melitensis populum suum de iter est, et sensus in domum struere. Diuersis itineribus sequentes historiae populus et ratione continuationis nativitatis et vitae. June 16th in libro launches Iovis.

Lectio Gif
Vis vincere hoc splendidis Stack de conscripserit mirabile? Caput in super ad, quae nos et dices ad Facebook post Melitensis est vestri ventus libro, et posset vincere Prometheus pulchra Filium Libri haec a Merlino enim Prometheus Luglio Publishers!
Articulus est titulus est updated ad corrigere: “Fit-set, Mergħat Impossibbli”.

13 Books By Maltese Authors You Need To Read This Summer

———–

13 Knygos Maltos Autoriai jūs turite perskaityti šią vasarą

Vasara yra tiesiog už kampo ir mes galime pagaliau praleisti laiką ilsėdamiesi prie jūros su ilga gėrimo ir geros knygos. Jei ieškote ko nors šiek tiek arčiau namų nei Mordorą, galbūt noriu patikrinti šių 13 nuostabios pavadinimus Maltos autoriams.

Ačiū mūsų draugais Merlin leidėjų turime gražią krūvą 7 šių knygų atiduoti vieną laimingąjį nugalėtoją, todėl skaityti pamatyti, kaip jis gali būti tavo!

“Harley Quinn skaitymas
1. Dak li l-lejl iħallik tgħid, Pierre J. Mejlak
Kaip vienas iš tik dviejų Maltos knygų kada nors laimėjo ES literatūros premijos, tai turi skaityti mėgėjams šiuolaikinės grožinės literatūros.

2. Kas atsitinka Briuselio lieka Briuselyje, Guze Stagno
Nepaisant pavadinimo, tai yra klasikinis Stagno maltiečių kalba, linksmas ir įžvalgus imtis esmingiausias Maltos salų atsidūrusiam Europos Sąjungos sostinėje. Jis taip pat yra, kas yra galbūt ilgiausiai sekso scena maltiečių literatūros, bent 5000 žodžių ir skaičių.

3. Kulħadd HÄLLA isem warajh, Clare Azzopardi
Galbūt geriausias rašytojas savo kartos, tai Azzopardi ne jos geriausiai. Kulħadd Halla PAVADINIMAS warajh taip devynis nepamirštamų moterų simbolių istoriją.

4. Sqaq L-Infern, Simonas Bartolo ir Loranne Vella
Sqaq L-Infern techniškai vaikų knyga, bet plačiai skaityti suaugusiems ir galbūt Maltos pirmą crossover knygos, ši knyga ir jos dviejų tęsinių atnešė fantaziją į Maltos literatūros, triuškinantis visas vietines pardavimų rekordus procese.

Kempiniukas skaitymas
5. “Il-Gyvenimas ir darbas Sigrieta smėlio Dodo Ġenoveffa, Trevoras Zahra
Maltos raunchiest ir garsiausių nanna – tai Tik suaugusiems istorija turi skaityti. Juoktis minutę.

6. Fil-Mergħat EK Impossibbli John Bonello
Steve’as Ebejer nėra jūsų vidutinė keliautojas laiku. Jo yra nenumaldomas galia, o tai reiškia, jis gali rasti pats išsiurbimas iš dabarties ir įmestas į kitą laiką ir vietą bet kuriuo momentu. Ir kiekvieną kartą jis turi išgelbėti pasaulį. Toks intriguojantis, jums nebus suteikta galimybė laukti gauti savo rankas ant jo tęsinio Jien Wieħed Minnhom

7. X’Seta ‘Ġralu lil Kevin Cacciattolo ?, Mark Vella
Nugalėtojas pirmasis leidimas Abbozz konkurencijos šviežios naujos raštu. Puikiai tinka visiems, kurie gyveno savo vaikystę devintajame dešimtmetyje.

8. IS-Sriep Reġgħu Saru Velenużi, Aleksas Vella Gera
Ši knyga sukėlė didžiulį sujudimą, kai paskelbta, iš dalies dėl savo sklypas besisukantis aplink fiktyvios sklypo nužudyti premjeras Dom Mintoff, iš dalies autoriaus žinomumas su aiškiais, gana atviros sekso scenos.

Kūdikių skaitymas
9. QED Nistenniek Nieżla maks-Xita, Pierre J. Mejlak
Faktinis knyga savo dešimtmetį – Mejlak čia parodyta, kaip kalba Literatūra galima sakas, kosmopolitiška ir įdomus.

10. Gramma, Leanne Ellul
Neseniai Be kanono, Gramma tapo sparčiausiai pardavimo fantastikos titulą pernai – tai labai įkrauta interpretacija gyvena su anoreksija. Gramma įkvėpė Leanne savo asmens patirties ir iškelia į šių kančių skausmo realybę nuo valgymo sutrikimų.

11. Lucy minimalios ?, Lara Calleja
Tai debiutinis romanas įveikė rekordinį pardavimų ant knygų pasirašymo naktį. Fantastikos istorija stebina akordas su jaunaisiais miesto skaitytojams, kurie nustatyti su pagrindinio herojaus knygoje. Lucy yra mergaitė “, kuris nieko nežinojo”. Ji neturėjo supratimo, kaip surengti reklama už aplinkos protesto; ji niekada nėra matęs nuogo vyro; ji turėjo beviltiškų datų serijos ir tada ji susitiko George.

Šerlokas skaitymas
12. Atsižvelgiant į Prince, Liam Gauci Pavadinimas
Su Atsižvelgiant į Prince Vardas, Liam Gauci cementai savo, kaip Maltos dinamiškiausia jaunas istorikas vaidmenį, o dalykas – Maltos Corsairs Per ordino metų – atitinka infekcinės entuziazmą savo požiūrį. Sustiprino tyrimus nuo notarinio archyvo, GAUCI pristato corsairing kaip verslo – ne daugiau ir ne mažiau – kad buvo iš esmės valdo spalvinga Cosmopolitan masyvo simbolių, kurie buvo tikrai tik iš uždirbti greitai spardytis.

Amazon e il logo di Amazon sono marchi di Amazon.com, Inc., o delle sue affiliate.