13 libri di autori maltesi Hai bisogno di leggere

TheMummichogblog è un partecipante al Amazon Services LLC Associates programma, un programma di affiliazione pubblicitario progettato per fornire un mezzo per siti per guadagnare tariffe pubblicitarie con la pubblicità e il link al amazon.com. Amazon, il logo di Amazon, AmazonSupply, e il logo AmazonSupply sono marchi di Amazon.com, Inc. o delle sue affiliate.

3. Kulħadd HALLA ISEM warajh، کلر حادثه ای
شاید بهترین نویسنده از نسل او، این حادثه ای در بهترین حالت خود است. Kulħadd HALLA ISEM warajh زیر داستان نه شخصیت زن فراموش نشدنی.

4. Sqaq L-Infern، سیمون بارتولو و Loranne Vella در
Sqaq L-Infern از نظر فنی کتاب کودکان، اما به طور گسترده ای توسط بزرگسالان و احتمالا اولین کتاب متقاطع مالت به عنوان خوانده شده، این کتاب و دو دنباله آن فانتزی در ادبیات مالتی آورده بود، بسیار مخربی تمام سوابق فروش محلی در روند.

spongebob در خواندن
5. ایل حجه Sigrieta قهوهای مایل به زرد از Nanna Ġenoveffa، ترور زهرا
raunchiest و معروف ترین از Nanna مالت – این فقط بزرگسالان داستان باید به عنوان خوانده است. خنده یک دقیقه.

6. فیل-Mergħat تل Impossibbli، جان Bonello
استیو Ebejer است متوسط ​​مسافر زمان شما نیست. او یک قدرت غیر قابل کنترل، که به معنی او می تواند پیدا کردن خود را در حال حاضر مکیده و پرتاب به زمان و مکان دیگری در هر لحظه است. و هر بار او را به نجات جهان است. بنابراین آوردن شما قادر نخواهد بود به صبر کنید تا دست خود را بر روی عاقبت آن Jien Wieħed Minnhom

Ġralu 7. X’Seta، از Lil کوین Cacciattolo ؟، علامت گذاری به عنوان Vella در
برنده اولین نسخه از رقابت Abbozz برای نوشتن تازه و جدید. مناسب برای تمام کسانی که دوران کودکی خود را در دهه هشتاد زندگی می کردند.

8. IS-Sriep Reġgħu Saru Velenużi، الکس Vella در گرا
این کتاب باعث شده بود یک اغتشاش بزرگ زمانی که منتشر شده، تا حدی به طرح خود را با محوریت یک قطعه ساختگی برای ترور نخست وزیر هوشمند Mintoff، تا حدی به بد نامی نویسنده با صریح، صحنه های جنسی بسیار گرافیکی.

خواندن کودک
9. QED Nistenniek Nieżla حداکثر Xita، پیر J. Mejlak
این کتاب تعریف از دهه – Mejlak اینجا نشان می دهد که چگونه ادبیات مالتی می توان لبه برش، جهانی و سرگرم کننده است.

10. گرمما، Leanne الول
علاوه بر اخیر به کانن، گرمما عنوان داستان سریع ترین فروش در سال گذشته شد – این یک تفسیر بسیار شارژ از با بی اشتهایی زندگی است. گرمما توسط تجربیات شخصی خود یک Leanne الهام گرفته شده بود و به ارمغان می آورد واقعیت درد از این درد و رنج از اختلالات غذا خوردن.

11. لوسی حداقل ؟، لارا کالیجا
این رمان اولین رکورد فروش در شب امضای کتاب را شکست. داستان داستان قابل توجه است یک آکورد را با خوانندگان شهری جوان، که با شخصیت اصلی در کتاب را تشخیص دهد. لوسی یک دختر “که می دانست هیچ چیز” است. او تا به حال هیچ ایده چگونه به برگزاری یک بنر در یک اعتراض زیست محیطی؛ او هرگز یک مرد لخت دیده بود؛ او تا به حال یک سری تاریخ نا امید کننده از و سپس او جورج ملاقات کرد.

شرلوک خواندن
12. به نام شاهزاده، لیام Gauci
با به نام شاهزاده، لیام Gauci سیمان نقش خود به عنوان مورخ جوان پویا ترین مالت، و موضوع – کشتی های دریایی مالتی در طول سال از سفارش – منطبق بر شور و شوق مسری از رویکرد خود را. تقویت شده توسط تحقیقات از آرشیو اسناد رسمی، ارائه Gauci corsairing به عنوان یک کسب و کار – نه بیشتر، نه کمتر – است که تا حد زیادی توسط رنگارنگ، آرایه جهان وطنی از شخصیت هایی است که واقعا فقط به کسب یک جفتک سریع اجرا شد.

13. دو، تئودور Reljić
الیزابت، در تعطیلات تابستانی سالانه او در مالت با خانواده اش، رنج می برد حمله قلبی و ورقه به حالت اغما رفت. با هیچ نشانه ای از بهبود در افق، پسر جوان او را ویلیام از دست داده است. اما مادر ویلیام ‘مرخصی چیزی در پشت است. داستان های او به او بگویید، در مورد یک پسر جوان به نام شنگرف، که میان دو تپه در یک سرزمین دور زندگی می کردند.

پاداش: از Undertow
از Undertow مجموعه فریبنده از روایات از مهاجران و مردم مالتی مورد تجربه خود از سفر، و ساخت یک حس خانه است. داستان سفر های مختلف مردم، و پیوستگی میان ایده “میهن” و زندگی در حال حاضر دنبال کنید. کتاب راه اندازی شد پنجشنبه ژوئن 16.

خواندن متحرک
آیا می خواهید به پیروزی در این پشته زرق و برق دار از رمان شگفت انگیز؟ سر در را به پست فیس بوک ما و به ما بگویید که کتاب مالتی مورد علاقه خود را، و شما می توانید این در Sette ها Libri زیبا برای در Sette Giugno از ناشران مرلین برنده شدن!
مقاله به روز شده است برای اصلاح عنوان “فیل-Mergħat تل Impossibbli”.

13 Books By Maltese Authors You Need To Read This Summer

———–

13 Books przez autorów maltańskich musisz przeczytać tego lata

Lato jest tuż za rogiem, a my możemy wreszcie spędzić czas wylegując się nad morzem z long drink i dobrą książką. Jeśli szukasz czegoś trochę bliżej do domu niż Mordoru, może chcesz sprawdzić te 13 niesamowitych tytułów przez autorów maltańskich.

Dzięki naszym przyjaciołom w Merlin Publishers mamy piękny stos 7 z książek oddać do jednego szczęśliwca, więc czytać dalej, aby zobaczyć, jak to może być Twój!

Harley Quinn Reading
1. Dak li l lejl iħallik tgħid Pierre J. Mejlak
Jako jeden z zaledwie dwóch maltańskich książek kiedykolwiek zdobył nagrodę UE w dziedzinie literatury, jest to lektura obowiązkowa dla miłośników współczesnej fikcji.

2. Co się dzieje w przypadku pobytu w Brukseli w Brukseli, Guze Stagno
Tytuł pomimo, jest to klasyczny Stagno w maltańskim, zabawne i wnikliwe spojrzenie na najistotniejszego maltańskiego Islander znajdując się w stolicy Unii Europejskiej. Oferuje on także, co jest być może najdłuższa scena seksu w literaturze maltańskiego, na 5000 słów i liczenia.

3. Kulħadd Halla ISEM warajh, Clare Azzopardi
Prawdopodobnie najlepszy pisarz swojego pokolenia, to jest Azzopardi na jej najlepiej. Kulħadd Halla ISEM warajh przedstawia historię dziewięciu niezapomnianych postaci kobiecych.

4. Sqaq l Infern Simon Bartolo i Loranne Vella
Sqaq l-Infern jest technicznie książka dla dzieci, ale szeroko czytane przez dorosłych i ewentualnie pierwszej książki zwrotnicy Malty, ta książka i jego dwa sequele przyniósł fantazję do literatury maltańskiej, rozbijając wszystkie lokalne rekordy sprzedaży w tym procesie.

spongebob Reading
5. IL-Ħajja Sigrieta tg Nanna Genoveffa Trevor ZAHRA
raunchiest i najsłynniejszy Nanna Malty – to tylko dorośli historia jest lektura obowiązkowa. Śmiechem minutę.

Amazon e il logo di Amazon sono marchi di Amazon.com, Inc., o delle sue affiliate.

http://xzh.i3geek.com