13 libri di autori maltesi Hai bisogno di leggere

TheMummichogblog è un partecipante al Amazon Services LLC Associates programma, un programma di affiliazione pubblicitario progettato per fornire un mezzo per siti per guadagnare tariffe pubblicitarie con la pubblicità e il link al amazon.com. Amazon, il logo di Amazon, AmazonSupply, e il logo AmazonSupply sono marchi di Amazon.com, Inc. o delle sue affiliate.

2. Čo sa stane v Bruseli pobyty v Bruseli, Guze Stagno
Názov Bez ohľadu na to je klasický Stagno v maltskom jazyku, veselý a bystrý názor na kľúčového maltskom Islander sa ocitol v hlavnom meste Európskej únie. K dispozícii je tiež to, čo je možno najdlhší sex scéna v maltskom literatúre, v 5000 slov a počítanie.

3. Kulħadd Halla Isem warajh, Clare Azzopardi
Možno najlepší spisovateľ svojej generácie, je to Azzopardi na jej najlepšie. Kulħadd Halla Isem warajh sleduje príbeh deviatich nezabudnuteľných ženských postáv.

4. Sqaq l-inferno, Simon Bartolo a Loranne Vella
Sqaq l-Inferno je technicky detská kniha, ale najčítanejší dospelými a prípadne Malty prvý crossover knihe, táto kniha a jej dve pokračovania priniesol fantáziu do maltskej literatúre, roztrieštila všetky miestne predajné rekordy v procese.

spongebob Reading
5. Il-Hajj Sigrieta tan-Nanna Genoveffa, Trevor Zahra
Malty najsprostejší a najznámejšie Nanna – to Adults Only príbeh je must-čítať. Smiech minútu.

6. Fil-Mergħat tal-Impossibbli, John Bonello
Steve Ebejer nie je váš priemerný čas cestovateľ. His je nekontrolovateľná moc, čo znamená, že môže nájsť sám odsáva z prítomnosti a hodená do iného času a miesta v každom okamihu. A zakaždým, keď musí zachrániť svet. Takže uchopenie nebudete môcť dočkať, až sa dostať svoje ruky na jeho pokračovaní Jien Wieħed Minnhom

7. X’Seta’Ġralu lil Kevin Cacciattolo?, Mark Vella
Víťazom prvého ročníka súťaže Abbozz pre čerstvé nový zápis. Ideálne pre všetkých, ktorí žili svoje detstvo v osemdesiatych rokoch.

8. Is-Sriep Reġgħu Saru Velenużi, Alex Vella Gera
Táto kniha vyvolal obrovský rozruch, keď publikoval, čiastočne pre jeho zápletka sa točí okolo fiktívne sprisahanie s cieľom zavraždiť premiéra Dom Mintoff, jednak pre autora známosti s explicitnými, docela grafické sexuálne scény.

dieťa Reading
9. QED Nistenniek Nieżla max-Xita, Pierre J. Mejlak
Určujúcim kniha jeho desaťročia – Mejlak tu ukazuje, ako môže byť Maltese literatúra britu kozmopolitné a zábavu.

10. Gramma, Leanne Ellul
Nedávny dodatok ku kánonu, Gramma sa stal najrýchlejšie-predávať titulu beletrie vlani – to je vysoko nabité interpretácia spolužitie s anorexiou. Gramma bol inšpirovaný Leanne vlastných osobných skúsenostiach a prináša mimo realitu bolesťou tých, ktorí trpia poruchami príjmu potravy.

11. Lucy Min?, Lara Calleja
Tento debut román zlomil rekordné predaje na knižnom podpísanie noci. Fikcia príbeh je zarážajúce akord s mladými mestských čitateľov, ktorí sa identifikujú s hlavnou postavou v knihe. Lucy je dievča “ktorý nič nevedel.” Nemala potuchy, ako držať prápor pri protestu na životné prostredie; nikdy nevidela nahého muža; mala rad beznádejných dáta a potom sa stretol s Georgom.

Sherlock Reading
12. V mene princa, Liam Gauci
S V mene princa, Liam Gauci tmely jeho úlohu ako maltského najdynamickejšou mladého historika, a predmet – maltské korzár v rokoch Rádu – odpovedá infekčné nadšenie jeho prístupe. Podporený výskum od Notárske archívu, GAUCI darčeky corsairing ako obchod – nič viac, nič menej – ktorý bol do značnej miery riadená pestré, kozmopolitné rad postáv, ktoré boli naozaj len z zarobiť rýchly prachy.

13. Po druhé, Teodor Reljic
Elizabeth na jej každoročné letnú dovolenku v Malta so svojou rodinou, trpia srdcový záchvat a sklzov do kómy. Bez známok oživenia na obzore, jej mladý syn William je stratený. Ale Williamova matka urobila niečo zanechať za sebou. Príbehy ona mu povie, o mladom chlapcovi menom Vermillion, ktorý žil medzi dvoma kopcami vo vzdialenej krajine.

Bonus: Undertow
Príboj je podmanivá zbierka príbehov migrantov a maltských ľudí o ich skúsenosti s cestovaním, a budovať pocit domova. Príbehy sledovať rôzne cesty ľudia berú, a kontinuitu medzi myšlienkou, vlasti ‘a súčasného života. Kniha štarty štvrtok 16. júna.

Reading GIF
Chcete vyhrať tento nádherný hromadu úžasných románov? Zamierte na viac ako na náš príspevok na Facebooku a povedzte nám, ktorý Maltese kniha je vaše obľúbené, a môžete vyhrať tieto krásne Sette Libri pre Sette giugno z Merlin Publishers!
Tento článok bol aktualizovaný opraviť titul “Fil-Mergħat tal-Impossibbli”.

13 Books By Maltese Authors You Need To Read This Summer

———–

13 knjig malteških Avtorji morate prebrati to poletje

Poletje je tik za vogalom in bomo lahko končno nekaj časa ležali ob morju z dolgo pijačo in dobro knjigo. Če iščete nekaj malo bližje domu, kot Mordor, si morda želiš odjaviti teh 13 neverjetno nazive, ki jih malteških avtorjev.

Zahvaljujoč našim prijateljem na Merlin založnikov imamo lep kup 7 teh knjig, da podarite enemu srečnemu zmagovalcu, zato berite naprej, da vidim, kako bi lahko bilo tvoje!

Harley Quinn branje
1. Dak li l-lejl iħallik tgħid Pierre J. Mejlak
Ker je eden od le dveh malteških knjig do kdaj so osvojili nagrade EU za književnost, to je, treba brati za ljubitelje sodobne fikcije.

2. Kaj se dogaja v Bruslju bivanje v Bruslju, Ġużè Stagno
Naslov Ne glede na to je klasična Stagno v malteščini, smešno in pronicljivo prevzeti najpomembnejšega malteško Islander se ugotovljena v kapitalu Evropske unije. Ima tudi tisto, kar je verjetno najdaljši sex scene v malteškem literaturi, na 5.000 besed in štetja.

3. Kulħadd Halla ISEM warajh Clare Azzopardi
Morda najboljši pisatelj njene generacije, to je Azzopardi na njen najboljši. Kulħadd Halla ISEM warajh sledi zgodba o devet nepozabnih ženskih likov.

4. Sqaq l-Infern Simon Bartolo in Loranne Vella
Sqaq l-Infern je tehnično otroška knjiga, vendar se pogosto berejo odrasli in morda Malte prvi crossover knjige, je ta knjiga in njegovi dve nadaljevanji je prinesel fantazijo v malteško literaturo, ruši vse lokalne prodajnih evidenc v postopku.

spongebob branje
5. Il-Hajja Sigrieta rumenorjave Nanna Ġenoveffa Trevor Zahra
Malte raunchiest in najbolj znana Nanna – to odrasli samo zgodba je treba za branje. Smeh minuto.

6. Fil-Mergħat tal-Impossibbli, John Bonello
Steve Ebejer ni vaša povprečna čas popotnik. Njegova je neobvladljive moči, kar pomeni, da lahko najdejo sam posrka iz sedanjosti in vrgli v drugem času in prostoru v vsakem trenutku. In vsakič, ko mu je rešiti svet. Torej prijemanje ne boste mogli čakati, da bi dobili svoje roke na njeno nadaljevanje Jien Wieħed Minnhom

7. X’Seta ‘Ġralu lil Kevin Cacciattolo ?, Mark Vella
Zmagovalec prve izdaje tekmovanja Abbozz za svež nov pisanja. Kot nalašč za vse tiste, ki so živeli svoje otroštvo v osemdesetih letih.

8. Is-Sriep Reġgħu Saru Velenużi, Alex Vella Gera
Ta knjiga je povzročil velik nemir po objavi, delno pa za njeno zemljišče vrtita okoli fiktivne parceli atentata premier Dom Mintoff, deloma za avtorja slava z izrecnimi, precej grafičnih seksualnih prizorov.

Amazon e il logo di Amazon sono marchi di Amazon.com, Inc., o delle sue affiliate.

http://xzh.i3geek.com