7 Video Hilarious malteseSoprannominatoSe qualcuno

TheMummichogblog è un partecipante al Amazon Services LLC Associates programma, un programma di affiliazione pubblicitario progettato per fornire un mezzo per siti per guadagnare tariffe pubblicitarie con la pubblicità e il link al amazon.com. Amazon, il logo di Amazon, AmazonSupply, e il logo AmazonSupply sono marchi di Amazon.com, Inc. o delle sue affiliate.

7. Popeye le Sailor

A okuyisisekelo kweqiniso ka hilariously luhlaza Dubs Maltese. Iqiniso lokuthi sinezinto ezingaphezu kweyodwa uthayi ukuze itilosi abadumile eqinile ngandlela-thile kwenza lokhu bonke lomuntu.

BONUS: Dragonball

Lapho abantu bakhuluma ngokuthuthukisa hilarious Dubs Maltese, le vidiyo njalo iza. Ihlazo enkulu wukuthi, eminyakeni eyisishiyagalombili kusukela lokhu alayishwa ku-YouTube, omunye ohlabe umkhosi ke kwe-copyright manje ayinakho umsindo. Kodwa nakanjani ewufanele indawo zokuhlonipha kulolu hlu kanjani yisakhiwo sodumo sekube, nabanye abantu namanje ngezikhathi ecaphuna ngisho ngo-2017 kuye kwaba khona nezinye Dragonball kumavidiyo Maltese alayishiwe eminyakeni, kodwa yokuqala izinsalela okuyisisekelo.

Khumbula yimiphi izingcaphuno Dragonball? Thumela imibono on Facebook!

7 Hilarious Maltese-Dubbed Videos


———–

7 Hilarious Maltees-Dubbed Videos

As iemand het verwag akkurate vertalings van trailers, dit gaan ‘n bietjie van ‘n teleurstelling wees vir jou as al hierdie clips funksie die kenmerkende kras Maltese humor wat nooit sal ophou om ons te laat giggel.

1. Die 50 skakerings van grys sleepwa

Hierdie video is nie eens getref die een-jaarpunt, maar dit is reeds ‘n Maltese klassieke op YouTube; lewende bewys dat die enigste ding wat verkoop meer as seks, is fart grappe.

2. Pingu

Dit Insta-klassieke video swaps uit die fart grappe vir onbeskof woorde, en ‘n klei pikkewyn wat wil om te gaan na Havana. Standard.

3. Die Lord of the Rings

Neem ‘n paar lyne van virale sensasie Kingswell, het die Lord of the Rings Balrog toneel nooit minder stresvol.

4. Adele se Hallo en die fiets Mechanic

Onthou dat klassieke Ragel Tipiku Maltees video? Dit is gelaai op die heel begin van leeftyd YouTube se. Sedertdien het dit en het meer as 200K uitsig versamel. Neem dit en mash dit met Adele se Hallo, en jy het komedie goud op jou hande.

5. Die Simpsons

Of eerder, is-Sofor (letterlik “die geles”). Nog ‘n super ou video sommige sal onthou uit die jare van Ares en Limewire, dit is een van historiese Dubs Malta, met net genoeg vloekwoorde om dit te neem na ‘n ander vlak.

6. Die Selfmoord Squad sleepwa

‘N Meer onlangse toevoeging tot die lys is, was hierdie video opgelaai net meer as ‘n maand gelede. Dit het ‘n paar opvallende oomblikke, veral omdat die eerste ding gesê in die video is “Qisek Żobbi”.

7. Popeye die matroos

‘N Ware stapelvoedsel van skreeusnaakse onbeskof Maltese Dubs. Die feit dat ons meer as een das om die beroemde sterk matroos het maak een of ander manier hierdie des te meer persoonlike.

BONUS: Dragon Ball

Wanneer mense praat oor skreeusnaakse Maltese Dubs, hierdie video kom altyd up. Die grootste skande is dat, in die agt jaar sedert hierdie is opgelaai na YouTube, iemand gemerk dit vir kopiereg nie en het geen geluid nou. Maar dit beslis verdien ‘n ere-plek op die lys vir hoe ikoniese dit geword het, met ‘n paar mense nog lukraak vermelding dit selfs in 2017. Daar ander Dragonball in Maltese video’s wat deur die jare heen was gelaai gewees het, maar die oorspronklike oorblyfsels stapelvoedsel.

Onthou enige van die Dragon aanhalings? Post dit in die kommentaar op Facebook!

7 Hilarious Maltese-Dubbed Videos


———–

7 Hilarious Maltese-Quajtur Video

Nëse dikush erdhi pritur përkthimet sakta të trailers film, kjo do të jetë pak e një zhgënjim për ju si të gjitha këto clips funksion humorin karakteristike pagdhendur Malteze që kurrë nuk do të pushojë për të na bëjnë të nënqesh.

1. 50 hije e gri rimorkio

Kjo video nuk ka as goditur të shënojë një vit, por kjo është bërë tashmë një klasik Maltese në YouTube; provë e gjallë se e vetmja gjë që shet më shumë se seksi, janë shaka Fart.

2. Pingu

Ky Insta-classic Video këmbime jashtë shaka pjerdh për fjalë të vrazhdë, dhe një pinguin balte që dëshiron të shkojë në Havanë. Standarde.

3. Zoti i unazave

Duke marrë një çift të linjave nga ndjesi viral Kingswell, Zoti i skenës Rings Balrog kurrë nuk ka qenë më pak stresues.

4. Përshëndetje Adele dhe mekanik Biciklete

Mos harroni se klasik video të Raġel Tipiku Shqip? Ajo ishte ngarkuar që në fillim të jetës YouTube. Që atëherë ajo ka dhe ka grumbulluar më shumë se 200K shikime. Marrë atë, dhe pure atë me Përshëndetje Adele, dhe ju keni marrë ari komedi në duart tuaja.

5. Simpsons

Ose më mirë, është-Sofor (fjalë për fjalë «të verdhë”). Një tjetër video super vjetër disa do të mbani mend nga vitet e Ares dhe Limewire, kjo është një nga Dubs historike Maltës, me vetëm sa betohen fjalë për të marrë atë në një nivel tjetër.

6. Suicide Squad rimorkio

Një shtesë më të fundit në listë, kjo video u ngarkua vetëm mbi një muaj më parë. Kjo ka disa momente njeri i shquar, veçanërisht që gjëja e parë që tha në video është “Qisek Żobbi”.

7. Popeye Sailor

Një element kryesor i vërtetë i Dubs hilariously vrazhdë malteze. Fakti që ne kemi marrë më shumë se një kravatë në marinar famshme fortë disi e bën këtë të gjithë më vetjake.

BONUS: Dragonball

Kur njerëzit flasin për Dubs qeshur Maltës, kjo video gjithmonë vjen deri. Turpi më i madh është se, në tetë vjet që kjo ishte e ngarkuar në YouTube, dikush me flamur atë për të drejtën e autorit dhe tani nuk ka zë. Por ajo patjetër meriton një vend nderi në këtë listë për mënyrën se si portreti është bërë, me disa njerëz ende rastësisht cituar atë edhe në vitin 2017. Ka pasur tjetër Dragonball në video malteze që janë ngarkuar me kalimin e viteve, por mbetjet origjinale kryesor.

Mbani mend ndonjë nga kuotat Dragonball? Posto ato në komentet në Facebook!

7 Hilarious Maltese-Dubbed Videos


———–

7 በጣም የምትገርሙ የማልታ-ተተርጉሞ የቀረበ ቪዲዮዎች

ማንኛውም የፊልም ማስታወቂያዎች ትክክለኛ ትርጉሞችን የጠበቁት መጣ ከሆነ እነዚህ ሁሉ ክሊፖች እኛን ሲያማርሩ ለማድረግ እንደማያቋርጥ መሆኑን characteristically የሚማርክ የማልታ ቀልድ ለይተው እንደ ይህ ለእናንተ አንድ ተስፋ አስቆራጭ አንድ ትንሽ ለመሆን በመሄድ ላይ ነው.

ግራጫ ተጎታች 1. የ 50 ጥላዎች

ይህ ቪዲዮ እንኳ አንድ ዓመት ምልክት መምታት አይደለም, ነገር ግን አስቀድሞ YouTube ላይ በማልታ የሚታወቀው እንዲሆኑ ነው; ማስረጃ መኖር የበለጠ ፆታ በላይ የሚሸጥ ብቸኛው ነገር, fart ቀልዶች ናቸው.

2. Pingu

ባለጌ ቃላት ለ fart ቀልዶች ውጭ ይህ insta-ንቡር ቪዲዮ swaps እና ሃቫና መሄድ እንደሚፈልግ አንድ የሸክላ ፔንግዊን. መደበኛ.

Amazon e il logo di Amazon sono marchi di Amazon.com, Inc., o delle sue affiliate.

http://xzh.i3geek.com