Invest in Malta

يجب رغبة المروج لنأخذ الأمور إلى الأمام، وشركة قد تخصص التدابير التالية من المساعدات، على أساس موافقة مجلس إدارتنا:

تخصيص مساحة الصناعي؛
الحصول على تمويل مثل القروض الميسرة والإعانات الفائدة على هذه القروض وضمانات القروض.
الإعفاءات الضريبية للاستثمار ومقرها على الاستثمار في أي من المصانع والآلات أو العمل الأرقام.
وهناك مجموعة واسعة من مفصل مخططات تهدف الى المساعدة في أنشطة التصدير الشركة، والبحث والتطوير، وهكذا دواليك.
يمكن الوصول إليها معلومات مفصلة مزيد من هنا.

مرافق
يمكن مالطا المؤسسة الموافقة على تخصيص المساحات الصناعية في واحدة من العديد من المناطق الصناعية، من خلال مالطا الصناعية الحدائق المحدودة وانتشار تدار طوال مالطا وغوزو. هذه المدن الصناعية المضيف مجموعة واسعة من الأنشطة، من حقن صب والهندسة الدقيقة لإنتاج المكونات الصيدلانية الفعالة والأجهزة الطبية. كما تدير المؤسسة مركز حضانة للشركات المبتدئة (في الحضانة مركز Kordin الأعمال، أو KBIC)، والذي افتتح مؤخرا في مالطا علوم الحياة بارك، المجاور لجامعة مالطا والمستشفى التعليمي الرئيسي في البلاد. المفهوم الكامن وراء هذا المرفق معين هو تمكين إنشاء البحوث والتنمية والابتكار العنقودية على الجزر من خلال توفير مختبر الفضاء جودة عالية في مجالات البيولوجيا والكيمياء والتصوير الرقمي. ويدعم هذا المشروع من قبل الحوافز الضريبية والمالية والمساعدة في مجال التدريب التي من شأنها أن تكون ذات فائدة كبيرة للشركات النشطة في القطاع. مثال آخر على نهج البلاد على نحو مستدام وطويل الأجل الاقتصادي هو الطيران بارك الصافي، وتطوير المدرجات المصممة لمشغلي المضيف في قطاع الطيران.

ضريبة
و، البرية تماما، ولكن بشكل ملحوظ النظام الضريبي تنافسية شفافة هو بلا شك عاملا مهما في جذب المستثمرين الى مالطا. والنظام الذي يتفق تماما مع تشريعات الاتحاد الأوروبي، مدعومة من قبل أكثر من 70 اتفاقيات الازدواج الضريبي بعد يسمح لمعدلات منخفضة تصل إلى 5٪ واحد هو الذي يضيف قدرا كبيرا من القيمة إلى أي عملية تستند مالطا.

ويتعزز ذلك من خلال وجود قطاع الخدمات المالية درجة عالية من الاحتراف ومنظم قوي مما يضمن تقديم المشورة جودة عالية في المسائل المتعلقة النظم الضريبية الدولية. ويمكن الاطلاع على مزيد من المعلومات على موقع التمويل مالطا.

مجال الاتصالات
مالطا يمكن أن يفخر من البنية التحتية للاتصالات قوية بشكل ملحوظ مع عدد من مزودي خدمة توفير تغطية لالبصمة الوطنية برمتها فضلا عن وصلات الكابلات متعددة لأوروبا القارية من أجل ضمان التكرار. هذا هو انعكاس للخدمات المالية القوية، وتطوير البرمجيات ومتطلبات الصناعات الألعاب الإلكترونية التي تضع رصيد كبير في هذه الخدمات. ويدعم هذا الأمر من قبل، كادر ذوي الخبرة المؤهلين تأهيلا جيدا للموارد التقنية لضمان اتصال سلس مع جهات الاتصال في الخارج.

لمزيد من المعلومات يمكن زيارة المواقع من وكالة تقنية المعلومات مالطا وهيئة الاتصالات مالطا.

http://www.maltaenterprise.com/why-malta

Malta Hakkında
Megalit, ortaçağ zindan ve Calypso’nun Mağarası – Malta Adaları olumlu efsanevi vardır. Onların kasaba ve köylerin dar dolambaçlı sokaklar değişmez dev barok kilisenin hakim olduğu meydanında yol açar. kırsal ortaçağ kuleleri, yolboyu şapeller ve dünyada bilinen en eski insan yapılarla noktalı gibi, Adalar haklı bir açık hava müzesi olarak tarif edilmiştir.

Malta takımadaları Akdeniz’in Sicilya 93 km güney ve Afrika’nın 288 km kuzeyindeki merkezinde neredeyse yatıyor. Malta, Gozo ve Comino 316 kilometrekarelik bir alanı kaplayan üzerinde 400,000 nüfuslu bir toplam nüfusu: adalar üç adadan oluşuyor.

Malta büyük adası ve kültürel, ticari ve idari merkezidir. Gozo balıkçılık, turizm, el sanatları ve tarım ile karakterize, daha kırsal ikinci büyük adadır ve olduğunu. Comino, üçlünün en küçüğü olan bir otel vardır ve büyük ölçüde ıssız edilir.

süper güneşli havalarda, çekici plajları, gelişen gece hayatı ve geçmişi ilgisini çekmekte 7.000 yıllık, görülecek ve yapılacak çok şey vardır.

İş In Malta Yapma
Ekonomik iklim
Küçük bir ekonomi, tamamen küresel ekonomik bağlamda kaprislerine maruz rağmen, Malta derece iyi son ayaklanmalar hava başarmıştır. Bu ekonomi, herhangi bir sektördeki kriz diğer alanlarda devam eden güçlü performans ile telafi edilir, bu vesile ile çeşitlendirilmiş gerçeğine atfedilebilir. Ülkenin Gayri Safi Yurtiçi Hasıla fiziksel malların yanı sıra hizmetlerinde hem esasen ihracat odaklı ekonomiye 28,000 € üzerinde işaret kişi başına düşen yüksek ihracat ile 2018 yılında € 12300000000 gerçekleşmiştir. Bu alanda, şirketler Ticaret Malta, hem gelen hem de giden ticaret akışlarını kolaylaştırmakla görevli kişi tarafından yardım edilmektedir.

Bir finansal hizmetler merkezi olarak, imalat sanayi halen ülke giden tarihiyle 10 civarında% bir katkı ile oynamak için çok önemli bir rolü vardır, giderek, ülke iyi bir turizm merkezi olarak bilinmesine rağmen, işaret etmek de uygun olup GSYH hem de adadaki en büyük ikinci işvereni olma. Rekabetçi bir kenara Bütün bu noktalar, sadece beklenebilir, ama aynı zamanda çok iyi sanayi gibi alanlarda kurulmuş yeni sektörlerde.

Kurma
Malta 1950’li yılların başından beri ülkeye yatırımcıları ağırlamaktadır. Bu araçlar hem özel hem kamu hizmeti sağlayıcıları, gelen işletme gereği farkında olduklarını. Adada kurma işlemi yatırımcı hep gerekli olana kadar güncel tutulması olduğu bir basit ve şeffaf bir tanesidir. Aday yatırımcılar genellikle personelin işe bankacılık tesislerine şirket tescili, erişimden tüm yasal ve lojistik ihtiyaçlarına görme yeteneğine sahip özel sektörden hizmet sağlayıcısı faydalanmak. Dahası, Malta Kurumsal İş Birincisi kendi ihtiyaçlarına göre çeşitli devlet daireleri ile olan etkileşimleri için potansiyel yatırımcılarla veya devam eden operasyonlara tek bir iletişim noktası vermeyi amaçlayan olarak bilinen özel bir birimi vardır.

İnsan kaynakları
doğal kaynaklara sahip olmayan bir ada gibi, onun işgücü büyüyen ekonomisine mevcut birincil kaynak olacaktır ülkenin sanayileşme başlangıcından itibaren kabul edildi. Bu amaçla, son altı yıl en etkili sonuçları elde etmek için eğitim ve öğretimde geniş yatırım gördük. Bu çeşitli, esnek sadık, yenilikçi ve üretken olarak önemli yatırımcılar tarafından açıklanan bir işgücü sonuçlandı. Malta çalışanın etik güçlü bir işi var ve iyi “kutunun dışında” düşünme ve yenilikçi, uygun maliyetli çözümler ile gelip edememek tanınır. Bu Malta onların işgücünden giriş ve beceri yüksek düzeyde gerektiren yüksek katma faaliyette bulunan firma için ideal bir konuma yapar.

 

Malta Kurumsal Hizmetler
Malta Şirket kasten onun müşteri şirketlerin rekabet gücünü maksimize etmek için tasarlanmıştır geniş kapsamlı yardım sağlar.

Bunlar Malta dışında operasyon gerçekleriyle potansiyel yatırımcıların ilgisinin çekilmesi amacıyla ön yatırım gerçeği bulma ziyaretleri içerir. sıra en sonuncu yalın görüşlerini elde etmek için benzer operasyonlara destekleyicileri tanıtmak olarak geniş tecrübeye dayanarak teklif edilen planların fizibilite veya aksi takdirde tavsiye edebiliyoruz. Ayrıca bu tür düzenleyiciler ya teşkil organları olarak herhangi bir resmi kuruluşlara tanıştırır. Bütün bu potansiyel yatırımcı çizim kadar uygulanabilir bir iş planı yardımcı olacaktır mümkün olan en net görüntü almasına izin verir.

bir promotör dilek ileriye şeyler almak için olursa, şirket yönetim kurulumuzun onayına dayalı yardımın aşağıdaki önlemleri, tahsis edilebilir:

TheMummichogblog è un partecipante al Amazon Services LLC Associates programma, un programma di affiliazione pubblicitario progettato per fornire un mezzo per siti per guadagnare tariffe pubblicitarie con la pubblicità e il link al amazon.com. Amazon, il logo di Amazon, AmazonSupply, e il logo AmazonSupply sono marchi di Amazon.com, Inc. o delle sue affiliate.Amazon e il logo di Amazon sono marchi di Amazon.com, Inc., o delle sue affiliate.