Invest in Malta

راه اندازی
در مالت است که استقبال از سرمایه گذاران به این کشور از اوایل 1950s. این بدان معناست که هر دو ارائه دهندگان خدمات خصوصی و عمومی به خوبی از الزامات یک عملیات ورودی آگاه هستند. این فرایند از راه اندازی در جزیره یک ساده و شفاف که در آن سرمایه گذار است که همیشه به عنوان به آنچه مورد نیاز است به روز شده است. سرمایه گذاران آینده نگر اغلب استفاده از یک ارائه دهنده خدمات از بخش خصوصی قادر به دیدن به همه الزامات قانونی و تدارکات را تحت پوشش خود را از ثبت شرکت، دسترسی به تسهیلات بانکی به استخدام کارکنان است. علاوه بر این، مالت شرکت دارای یک واحد تخصصی به عنوان کسب و کار نخست با ارائه یک نقطه از یک تماس به سرمایه گذاران آینده نگر و یا عملیات جاری برای تعاملات خود را با بخش های مختلف دولت با توجه به نیاز خود وظیفه.

منابع انسانی
به عنوان یک جزیره که فاقد منابع طبیعی، آن را از آغاز صنعتی شدن این کشور است که نیروی کار خود را خواهد بود منبع اصلی در دسترس اقتصاد رو به رشد شناخته شد. برای این منظور، شش دهه گذشته سرمایه گذاری وسیع در آموزش و پرورش و آموزش به منظور حصول اطمینان از نتایج موثر ترین را دیده اند. این در نیروی کار در زمانهای گوناگون و توسط سرمایه گذاران مهم به عنوان انعطاف پذیر، وفادار، نوآورانه و مولد توصیف شده است. کارمند مالتی یک کار قوی اخلاق است و به خوبی برای قادر بودن به فکر می کنم “خارج از جعبه” و آمد تا با ابتکاری، مقرون به صرفه راه حل شناخته شده است. این باعث می شود مالت یک مکان ایده آل برای شرکت های درگیر در فعالیت های با ارزش افزوده بالا که نیاز به سطح بالایی از ورودی و مهارت از نیروی کار خود را.

 

مالت شرکت خدمات
مالت شرکت نوع کمک های گسترده به عمد برای به حداکثر رساندن رقابت از شرکت های مشتری خود را فراهم می کند.

این خدمات عبارتند از پیش از سرمایه گذاری بازدیدکننده داشته است حقیقتیاب جهت آشنا کردن سرمایه گذاران بالقوه با واقعیت های عامل از مالت. بر اساس تجربه گسترده ما ما قادر به توصیه به عنوان به امکان سنجی و یا در غیر این صورت از برنامه پیشنهادی همچنین معرفی مروج به عملیات مشابه به منظور به دست آوردن نمایش صاف و پوست کنده دومی است. ما همچنین معرفی را به هر نهادهای رسمی مانند تنظیم کننده و یا بدن را تشکیل می دهند. همه این اجازه می دهد تا سرمایه گذار آینده نگر برای به دست آوردن روشن ترین تصویر ممکن را که در تهیه یک طرح کسب و کار مناسب کمک خواهد کرد.

باید یک آرزو پروموتر را به همه چیز رو به جلو، شرکت ممکن است اقدامات زیر کمک، بر اساس تصویب توسط هیئت مدیره اختصاص:

تخصیص فضا های صنعتی؛
دسترسی به منابع مالی مانند وام های نرم، یارانه بهره وام و ضمانت وام؛
اعتبار مالیاتی سرمایه گذاری بر اساس سرمایه گذاری در هر دو کارخانه و ماشین آلات یا اشتغال چهره؛
طیف گسترده ای از طرح های قرار دادی طراحی شده برای کمک در فعالیت های صادرات شرکت، تحقیق و توسعه و غیره.
اطلاعات دقیق بیشتر می توان در اینجا قابل دسترسی است.

امکانات
مالت سازمانی می تواند تخصیص فضا های صنعتی در یکی از املاک های مختلف صنعتی، اداره شده توسط مالت پارک صنعتی با مسئولیت محدود و گسترش در سراسر مالت و Gozo تایید کند. این شهرکهای صنعتی میزبان طیف گسترده ای از فعالیت ها، از قالب گیری تزریق و مهندسی دقیق به تولید مواد فعال دارویی و تجهیزات پزشکی. شرکت نیز اجرا می شود یک مرکز جوجه کشی برای راه اندازی شرکت (این Kordin کسب و کار جوجه کشی مرکز یا KBIC) و به تازگی باز شده مالت علوم زندگی پارک، در مجاورت دانشگاه مالت و بیمارستان اصلی آموزش این کشور است. مفهوم پشت این مرکز خاص است که قادر به ایجاد یک تحقیق، توسعه و نوآوری خوشه در جزایر با ارائه فضای آزمایشگاه با کیفیت بالا در زیست شناسی، شیمی و تصویربرداری دیجیتال زمینه. این پروژه توسط مشوق های مالی و مالی و کمک های آموزشی است که علاقه زیادی به شرکت های فعال در بخش حمایت کرده ام. مثال دیگر از رویکرد این کشور به پایدار و بلند مدت اقتصادی صافی حمل و نقل هوایی پارک، توسعه سطوح پروازی در بخش حمل و نقل هوایی به اپراتورهای میزبان طراحی شده است.

مالیات
شفاف، به طور کامل خشکی، هنوز قابل ملاحظه ای سیستم مالیاتی رقابتی است که بدون شک یکی از عوامل مهم در جذب سرمایه گذاران به مالت. سیستمی که در انطباق کامل با قوانین اتحادیه اروپا، توسط بیش از 70 توافقنامه اخذ مالیات مضاعف حمایت هنوز اجازه می دهد تا برای نرخ به عنوان کم 5٪ یکی که به هر گونه عملیات بر اساس مالت-می افزاید: یک مقدار زیادی از ارزش است.

این است که با حضور یک بخش خدمات مالی بسیار حرفه ای و یک تنظیم کننده قوی که تضمین ارائه مشاوره با کیفیت بالا در امور مربوط به سیستم های مالیاتی بین المللی تقویت شده است. اطلاعات بیشتر می توان در سایت مالیه مالت پیدا شده است.

ارتباطات
مالت می توانید از یک زیرساخت های ارتباطی قابل ملاحظه ای قوی با تعدادی از ارائه دهندگان خدمات ارائه پوشش برای کل رد پای ملی و همچنین لینک کابل های متعدد به سرزمین اصلی اروپا به منظور اطمینان از افزونگی به رخ کشیدن. این بازتابی از خدمات مالی قوی، توسعه نرم افزار و بازی های الکترونیکی نیاز صنایع را که سهام بزرگ در این خدمات است. این است که توسط به خوبی واجد شرایط، کادر با تجربه از منابع فنی حمایت برای اطمینان از اتصال بدون درز با تماس خارج از کشور.

برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت از اطلاعات آژانس فناوری مالت و ارتباطات سازمان مالت مراجعه کنید.

http://www.maltaenterprise.com/why-malta

Tungkol sa Malta
Megaliths, medyebal dungeons at ni Calypso Cave – The Maltese Islands ay positibo mythic. Ang makipot na meandering kalye ng kanilang mga bayan at mga nayon humantong sa sa pangunahing plaza, na kung saan ay walang paltos dominado ng malaking baroque simbahan. Bilang kanayunan ay may tuldok sa medieval tower, gilid ng daan kapilya at ang pinakalumang kilalang tao istruktura sa mundo, ang Isla ay may makatarungan ay inilarawan bilang isang open-air museum.

TheMummichogblog è un partecipante al Amazon Services LLC Associates programma, un programma di affiliazione pubblicitario progettato per fornire un mezzo per siti per guadagnare tariffe pubblicitarie con la pubblicità e il link al amazon.com. Amazon, il logo di Amazon, AmazonSupply, e il logo AmazonSupply sono marchi di Amazon.com, Inc. o delle sue affiliate.Amazon e il logo di Amazon sono marchi di Amazon.com, Inc., o delle sue affiliate.