SVILUPPARE PUNTI CHIAVE DI FORZAUna volta che hai

TheMummichogblog è un partecipante al Amazon Services LLC Associates programma, un programma di affiliazione pubblicitario progettato per fornire un mezzo per siti per guadagnare tariffe pubblicitarie con la pubblicità e il link al amazon.com. Amazon, il logo di Amazon, AmazonSupply, e il logo AmazonSupply sono marchi di Amazon.com, Inc. o delle sue affiliate.

———

توسعه نقاط کلیدی STRONG
هنگامی که پیام خود را برنامه ریزی کرده ایم، توسعه یافته هدف خود را، و درک مخاطب، شما در موقعیت به تعیین گوشت و سیب زمینی از ارائه خود را، با هدف خود را همیشه برای تغییر دانش و رفتار مخاطبان خود را.

“چه باید بگویم؟” که همیشه یک سوال خوب زمانی که شما در حال برنامه ریزی یک ارائه. شما ممکن است یک پیام سطح بالا بزرگ در ذهن، یک ایده بزرگ به اشتراک بگذارید، اما چه چیزی شما در واقع می گویند؟

بهترین راه برای توسعه محتوا برای بدن از ارائه خود را به آن فکر بکر وناگهانی. به یاد داشته باشید، شما در حال حاضر بسیاری با تجزیه و تحلیل مخاطبان، فکر کردن در مورد آنچه که آنها نیاز به دانستن، و همچنین سوالات آنها ممکن است بپرسید به دست، به طوری که شما تعداد زیادی از چرخش محتوای اطراف در ذهن خود را. در حال حاضر ما فقط نیاز به آن را دریافت کند و آن را سازمان یافته است.

از سه بخش به ارائه موثر وجود دارد: معرفی، بدن، و نتیجه گیری. ما با بدن شروع به گرفتن بیشترین امتیاز قانع کننده اصلی ما از اول. که پس از آن خواهد ما را به ایجاد یک مقدمه بسیار قدرتمند و نتیجه گیری.

در اینجا برخی از روش های طوفان مغزی را امتحان کنید:

دریافت تمام افکار را از سر خود را بر روی پس از آن، آن را ضربه بزنید بر روی صفحه کلید، و یا استفاده از انگشت شست خود را بر روی گوشی های هوشمند-هر آنچه را راحت ترین برای شما.

بحث به همان سرعتی که شما می توانید و ضبط صدای شما، سپس آن را رونویسی می کنند.

بیا تا با عنوان ایده های بسیاری که شما می توانید، به همان سرعتی که شما می توانید.

هنوز ایده های خود را قضاوت کرد. فقط آنها را به عنوان آنها آمده ضبط کنید. اگر شما در حال در مورد گفت: کارهای گنگ نگران، ممکن است در نهایت گفت: هیچ چیز در همه.

تصور کنید که شما بحث کسی که فکر می کند شما را پایه هستید، و شما باید شصت ثانیه به دفاع از موقعیت خود را. خود را ضبط کنید.

شروع در هر نقطه. شما لازم نیست که برای شروع در آغاز ارائه خود را.

دانشمندان مغز در حال حاضر می دانیم که بینش های جدید در لحظات مانند این است. به “آها!” لحظه ای که ما اغلب تجربه با “گاما سنبله” یک فلش ناگهانی فعالیت گاما موج در سراسر نئوکورتکس، مرکز خلاقیت مغز همراه است. این خوشه گاما به طور تصادفی اتفاق می افتد، معمولا زمانی که شما از مشکل و فقط آزاد کاردانی در اطراف آن “اجازه رفتن”. [21] که آثار طوفان مغزی چگونه سریع است. با تمام اطلاعات بزرگ جمع آوری شما از قبل انجام داد، مغز شما رسیده برای سنتز و بهترین ایده های خود را خارج دقیقا آنچه شما نیاز به پشتیبانی از هدف شما این است.

برای ارائه جدید خود را، نی نی به ایده های نوشتن به سرعت در انتخاب پس از آن اشاره. مزیت این روش این است که او می تواند گروه و ترتیب یادداشت زمانی که او طوفان مغزی به پایان رسید. یادداشت نی نی را در صفحه بعد را ببینید.

 

در حال حاضر کار نی نی بود که به این ایده برخی از ساختار.

اول، او آنها را به گروه های منطقی قرار داده و یک برچسب به هر گروه است.

شروع با داده ها، به او چگونه داده ها، و پس از آن توضیح داده (منظور نهایی خود را ببینید در صفحه بعد): سپس او ایده در هر گروه را در یک جهت که منطقی به نظر او مرتب شده اند.

در نی نی گذشته ایده های خود را سازماندهی، و او را تنها در حدود نیم ساعت طول کشید به انجام این کار است. اگرچه جزئیات فنی شد، ارائه می شود ساده: کت و شلوار مسابقه جدید او سریع تر از هر کت و شلوار دیگر بود، او می تواند ثابت کند آن

 

سریع تر، او و می تواند به شما بگویم چرا آن را سریع تر بود. این همه شنوندگان خود مورد نیاز برای تغییر پارادایم آنها بود. هر چیزی بیشتر تنها مغز خود را درهم و برهمی، گل آلود تاثیر داده ها، و تصمیم به تاخیر بیاندازد.

خودتان انرا آزمایش کنید. مبادله ایده های خود را و سپس آنها را گروه. کجا اتصالات میان ایده های خود را می بینید؟ Shoot برای بیش از سه گروه اصلی، پس از آن ترتیب ایده در داخل هر گروه. این گروه ها تبدیل خواهد شد که موضوعات اصلی ارائه خود را.

افسون سه
چرا نی نی آمده بود تا با سه گروه از ایده؟ چرا چهار یا پنج یا شش نیست؟

از آنجا که او را هوشمند. او قدرت می داند “سه.” روانشناسان دریافته اند که، هنگامی که شما در حال تلاش برای متقاعد کردن کسی، سه ادعای قانع کننده هستند، دو اغلب به اندازه کافی نیست، اما چهار بیش از حد بسیاری می باشد. اساتید سوزان ب شو و کورت A. کارلسون می گویند، “ادعا می کند بیشتر بهتر تا زمانی که این ادعا را چهارم، که در آن زمان [شنوندگان] دیدن همه ادعا می کند با شک و تردید.” محققان این اثر پاسخ “افسون سه” و گمان آن است چیزی برای انجام با چه مقدار فرد به طور متوسط ​​می تواند در حافظه کوتاه مدت را تحمل کنند. [22]

البته، ارتباط برقرار بزرگ همیشه در مورد جذابیت از سه شناخته شده است. به همین دلیل آنها اغلب سه ایده ها، سه نقطه اصلی، یا سه یافته برای حمایت از این ادعا. لینکلن “حکومت مردم، برای مردم توسط مردم، و” را مطرح کردند فرانسه صحبت می کنند «آزادی، برابری و برادری.” سزار گفت: “من آمد، من دیدم، من را فتح کرد.” (توجه ما فقط به شما سه نمونه.)

“هیچ کس نمی تواند بیش از سه نقطه به یاد داشته باشید.”

فیلیپ کرازبی

داستان، آهنگ، و جوک کامل از سه تا سه ( “سه بچه به یک نوار راه رفتن …”) می باشد. طبیعت دایان آکرمن، دربارة این الگوی: “ما تا در عشق با الگوهای هستید که ما با وسواس خود ما را در سه نفره، مانند صبح، ظهر، و شب را ایجاد کنید، اغلب؛ سه خواهر عجیب و غریب مکبث؛ سه مرد عاقل است؛ آماده، به صف، شروع؛ یک سوناتا شکل سه بخش است؛ جن را اعطای سه آرزو؛ کوچک، متوسط، و بزرگ؛ الفبای؛ گلدیلاک و سه خرس؛ سه خوک کوچک؛ و به همین ترتیب. سه به نظر می رسد الگوی ما از انتخاب است. “[23]

Amazon e il logo di Amazon sono marchi di Amazon.com, Inc., o delle sue affiliate.