SVILUPPARE PUNTI CHIAVE DI FORZAUna volta che hai

TheMummichogblog è un partecipante al Amazon Services LLC Associates programma, un programma di affiliazione pubblicitario progettato per fornire un mezzo per siti per guadagnare tariffe pubblicitarie con la pubblicità e il link al amazon.com. Amazon, il logo di Amazon, AmazonSupply, e il logo AmazonSupply sono marchi di Amazon.com, Inc. o delle sue affiliate.

به یاد داشته باشید، ما گفت: ارائه خود را در سه بخش است؛ مقدمه، بدن، و نتیجه گیری. بنابراین در حال حاضر، شما باید سه نکته کلیدی در بدن را به حمایت از هدف خود را. در حال حاضر شما تصمیم می گیرید چه منظور آنها را در.

سه گانه S فرمول
چگونه باید به شما ارائه امتیاز خود را؟

ما می دانیم که مردم چیزهایی اولین و آخرین آنها را بشنود به یاد داشته باشید. آنها همچنین اطلاعات مکرر به یاد داشته باشید. این اصل ساده است: نقطه خود را اولین و آخرین-تکرار به کمک به مردم به یاد داشته باشید و درک آن.

همه ما می دانیم که حافظه های سوراخ دار است، که ما به یاد داشته باشید تنها بیت و قطعات از آنچه ما می شنویم، و این که بسیاری از آنچه ما فکر می کنیم به یاد داشته باشید، اشتباه است. روانشناسان می گویند، “از ادراک به حافظه فرصت های متعدد برای اطلاعات به اشتباه کد گذاری وجود دارد” [24] -در عبارت دیگر، مخاطب فقط آن را درست مگر اینکه شما تماس در فرصت های خود را برش به شما دچار سوء تفاهم.

این بدان معناست که برای اولین بار از آنچه شما می خواهید مردم را به یاد داشته باشید و تکرار آن است. به این ترتیب، تاکید نقاط کلیدی است. شما همچنین باید کم کردن سرعت و وضوح صحبت می کنند زمانی که شما از نکات کلیدی ارائه کرده است. با توجه به استاد CUNY و متخصص در ارتباطات دیجیتال کتی دیویدسون، “هنگامی که محصول معرفی در ابتدای تجاری و زمانی که شما ارائه خط پانچ در پایان، طرز خود را بسیار کندتر و کلمات خود را با دقت الکترونیکی راهبه-CI -A-تد. »[25]

شما باید هر نقطه کلیدی دولت، حمایت از آن، و خلاصه آن را. ما که فرمول سه گانه S پاسخ.

کدام یک از این دو مثال ساده تر به درک است؟

مثال 1:
“این زیپ و درزهای قرار داده شده برای بالا بردن ضریب نفوذپذیری در حدود 2 لیتر در هر متر مربع در ثانیه. علاوه بر این، کت و شلوار کمی کوچکتر از اندازه گیری نیروی دلیل حساس به اندازه کت و شلوار هستند و تفاوت را از حدود 7 درصد در کشیدن آیرودینامیکی، به عنوان این اسلاید نشان می دهد. توسط undersizing ما می توانیم نفوذپذیری توسط حداقل 2 لیتر و شاید بیشتر را بالا ببرد. اما دستیابی به موفقیت واقعی یک بافت، ساختار پوست کوسه چال گره است. زیر یک میکروسکوپ الکترونیکی در تونل باد این ساختار به نظر می رسد فعال حدود 7 لیتر نفوذپذیری اضافی در طول یک دوره سر خوردن 250 متر است. ”

مثال 2:
“کت و شلوار طراحی شده است که حدود 11 لیتر نفوذ پذیری بیشتری نسبت مناسب دیگر در بازار باشد. در اینجا چگونه آن را تجزیه می:

“ما از 7 لیتر از طراحی دستیابی به موفقیت ما با استفاده از بافت، کوسه چال گره، که ما ثابت با استفاده از یک میکروسکوپ الکترونی در تونل باد شبیه سازی یک دوره سر خوردن 250 متر است.

“ما از 2 لیتر بیشتر با کمی undersizing کت و شلوار، که همچنین حدود 7 درصد از کشیدن آیرودینامیکی کاهش.

“و ما 2 لیتر بیشتر در هر متر در ثانیه با طراحی مجدد زیپ و درز مربع.

“می افزاید که تا 11 بیشتر لیتر نفوذپذیری از هر کت و شلوار دیگر است.”

 

چه شما متوجه است که بین این دو نسخه متفاوت است؟

کدام یک قابل فهم تر است؟ چرا؟

چه مقصودی خلاصه خدمت می کنند؟

اگرچه جزئیات بسیار فنی هستند، بسیاری از ما می توانید به دنبال مثال 2 خیلی بهتر از مثال 1. نکته کلیدی می آید تا جلو ( “شما 11 بیشتر لیتر هوا با کت و شلوار ما”)؛ پس از سه مورد از داده ها حمایت، حکم خلاصه روابط تعظیم در بسته.

مقررات در صفحه 71 چگونه نی نی با استفاده از ابزار برنامه ریز به توسعه این نکته کلیدی.

اصل در اینجا ساده است: تکرار یک نقطه باعث می شود آن را آسان تر به یاد داشته باشید. از طریق تکرار شما به مغز خود بینش جدید، سیمان “آها!” لحظه ای که شیفت پارادایم. persuaders حرفه ای به خوبی از این اصل آگاه هستند. به عنوان مالکوم گلدول می گوید: “درک آنچه نایک و کوکاکولا درک: که اگر آنها می توانید مارک های خود را در همه جا حاضر اگر آنها می توانند گچ آنها را بر روی تابلوهای تبلیغاتی بر روی صفحه نمایش محصول در داخل فروشگاه های مواد غذایی در فروشگاه راحتی پنجره در دو طرف ساختمان را،،، ، بر روی تی شرت و کلاه بیس بال، در کاپوت و سقف اتومبیل مسابقه، در گسترش رنگارنگ در نوجوان مجلات آنها می توانید پیام خود را غیر ممکن به چشم پوشی است. راز این است فریب اما تکرار، نمی نخ ریسی حیله گر اما صحبت کردن ساده است. “[26]

هدف شما این است که پیام خود را غیر ممکن را نادیده بگیرد، به تعامل و حضور مجدد مغز شنوندگان خود را. این کار را با بیان، حمایت، و خلاصه هر نقطه کلیدی است.

شما می توانید این سه گانه S فرمول در بسیاری از موارد ارتباطات نه تنها در یک سخنرانی رسمی استفاده کنید. استفاده از آن زمانی که رئیس خود می پرسد شما یک سوال، زمانی که شما پاسخ در جلسه، هنگامی که شما بر روی گوشی با یک مشتری هستید. فرمول کمک می کند تا شنوندگان خود را به یاد داشته باشید و درک نقاط خود را.

در ارائه Amita، او گفت خریداران خود آنها هرگز بیشتر یا کمتر موجودی از آنها مورد نیاز است. او با سه امتیاز آمد برای حمایت از این ادعا و با استفاده از فرمول سه گانه S به برنامه ریزی از آن نقاط. (ببینید که چگونه نکات کلیدی Amita هستند در تصویر است که زیر آغاز می شود شکسته.)

Amita گفتن یک داستان و متقاعد چگونه شرکت خود باعث ایجاد مشکلات برای مشتریان خود را به عنوان “دیگران” متفاوت از معمولی تولید کننده به جای کار، او است حل آنها. و در حال حاضر او دارای سه نقطه حمایت قوی است.

چگونه در مورد ارائه خود را؟ آیا می توانید با استفاده از ابزار برنامه ریز به آمده تا با نقاط حمایت قوی؟ آیا می توانید آنها را به فرمول سه گانه S، به عنوان Amita انجام داده است؟

Amazon e il logo di Amazon sono marchi di Amazon.com, Inc., o delle sue affiliate.