SVILUPPARE PUNTI CHIAVE DI FORZAUna volta che hai

TheMummichogblog è un partecipante al Amazon Services LLC Associates programma, un programma di affiliazione pubblicitario progettato per fornire un mezzo per siti per guadagnare tariffe pubblicitarie con la pubblicità e il link al amazon.com. Amazon, il logo di Amazon, AmazonSupply, e il logo AmazonSupply sono marchi di Amazon.com, Inc. o delle sue affiliate.

Barmaly görmezden, öz habaryňyzy mümkin etmek üçin girer we dinleyicilerin beınidir reengage ybaratdyr. Sen aýdan goldamak we her klawişany bir nokady jemleýändigi bilen muny.

Sen diňe bir resmi gurbanlyk köp aragatnaşyk ýagdaýlarda bu Triple S Formula ulanyp bilersiňiz. BOSS size bir müşderi bilen telefon arkaly ỳada wagt, mejlisine jogap bolarsyňyz bir sorag sorar bolsa ulanyň. formula, dińleýjileriniń ýatdan we puan düşünmek ýardam berýär.

Amita çykyşyndan, ol olar zerur bolmadyk has köp ýa-da az stok birwagtlar ony kabul aýtdy. Ol hem öňe goldamak üçin üç utuk bilen gelip, bu utuk planlaşdyryp Triple S Formula ulanylýar. (Amita boýunça esasy pursatlar aşakda başlaýar suratlar tolgunmalar nähili serediň.)

Amita onuň şereketi tapawutlanýar kysymly gelen öndürijisi-ýerine “beýleki” hökmünde öz müşderiler üçin mesele döretmek nähili, ol olary çözmekde bolan bir razy hikaye aýdýar. We indi ol üç güýçli goldaw utuk toplady.

Nädip sadakasy barada? Eger-de güýçli goldaw utuk bilen gelmek Planlaşdyryjy ulag ulanyp bilermi? Amita berşi ýaly, Sen olaryň toplumy Formula berildi bilermi?

———

Розробка сильної КЛЮЧОВІ ПОЛОЖЕННЯ
Після того, як ви запланували своє повідомлення, розробив свою мету, і зрозуміти аудиторію, ви в змозі визначити, м’ясо і картопля вашої презентації, з вашою метою завжди в тому, щоб перенести знання і поведінку аудиторії.

«Що я можу сказати?» Це завжди хороший питання, коли ви плануєте презентацію. Ви можете мати велике повідомлення верхнього рівня на увазі, велику ідею акції, але чого ви насправді сказати?

Кращий спосіб розробки контенту для тіла вашої презентації є колективним обговоренням його. Пам’ятайте, що ви вже дізналися багато, аналізуючи аудиторію, думаючи про те, що вони повинні знати, а також питання, які вони могли б запитати, так що у вас є багато закручених навколо контенту в вашому розумі. Тепер нам просто потрібно, щоб отримати його і отримати його організував.

Є три частини до ефективної презентації: введення, тіло і висновок. Ми починаємо з тілом, щоб отримати наші найосновніші привабливі моменти з перших. Це буде вести нас, щоб створити дуже потужний введення і висновок.

Ось деякі методи мозкового штурму, щоб спробувати:

Отримати всі думки з голови на пост-його, торкніться його на клавіатурі, або використовувати великі пальці на вашому смартфоні-то, що найбільш зручно для вас.

Розмова, як швидко ви можете і записати свій голос, а потім транскрибувати його.

Придумайте, як багато ідей, як ви можете так само швидко, як ви можете.

Не судіть свої ідеї. Просто запишіть їх, як вони приходять. Якщо ви турбуєтеся про висловлення тупих речей, ви могли б у кінцевому підсумку нічого не кажучи взагалі.

Уявіть, що ви обговорювали, хто думає, що ти від основи, і у вас є шістдесят секунд, щоб захистити свою позицію. Запишіть себе.

Початок в будь-якому місці. Вам не доведеться починати на початку презентації.

Вчені мозку тепер знають, що нові ідеї приходять в такі моменти. «Аха!» момент, ми часто досвід супроводжується «гамма-сплеску» -a раптовий спалах гамма-хвильової активності в корі головного мозку, творчий центр мозку. Ці гамма-сплески відбуваються у випадковому, як правило, коли ви «Відпустіть» проблем і просто вільного асоційовану навколо нього. [21] Ось як швидкі мозкові роботи. З усіма великий збір інформації ви зробили вже, ваш мозок дозрів синтезувати і отримати кращі ідеї через саме те, що вам потрібно для підтримки вашої мети.

Для своєї нової презентації, Тад вирішив ідеї записи швидко на стікерах. Перевага такого підходу полягає в тому, що він міг би групу і організувати ноти, коли він закінчив мозкову атаку. Дивіться примітки TAD на наступній сторінці.

 

Тепер робота TAD в тому, щоб надати цим ідеям деяку структуру.

По-перше, він поклав їх в логічні групи і дав ярлик для кожної групи.

Потім він організував свої ідеї в кожній групі в порядку, який, здавалося логічним йому: почати з даними, сказати, як він отримав ці дані, а потім пояснити дані (див свій остаточний замовлення на наступній сторінці).

В останньому Tad були його ідеї організовані, і він прийняв його лише близько півгодини, щоб зробити цю роботу. Хоча деталі були технічними, презентація буде просто: Його новий гоночний костюм був швидше, ніж будь-який інший костюм, він може довести, що це було

 

швидше, і він може сказати вам, чому це було швидше. Це було все його слухачі мали змінити свою парадигму. Все, що більше, буде тільки засмічувати свій мозок, каламутити вплив даних, і відкласти рішення.

Спробуйте самі. Новачкам свої власні ідеї, а потім згрупувати їх. Де ви бачите зв’язку між вашими ідеями? Стріляти не більше ніж на три основні групи, а потім розташувати ідеї, щоб в кожній групі. Ці групи стануть головними темами презентації.

Три в Шарм
Чому Тед придумав три групи ідей? Чому не чотири або п’ять або шість?

Тому що він розумний. Він знає силу «три». Психологи виявили, що, коли ви намагаєтеся переконати кого-то, три претензії переконливі, два часто не вистачає, але чотири занадто багато. Професори Suzanne B. Шу і Курт А. Карлсон кажуть, «Більше претензій краще до четвертого пунктів, на якому [слухачі] бачити всі претензії з скептицизмом.» Дослідники називають цей ефект «Чарівність трьох» і підозрюю, що це щось робити з тим, скільки в середньому людина може працювати в короткочасної пам’яті. [22]

Звичайно, великі комунікатори завжди відомо про принади трьох; Саме тому вони часто присутні три ідеї, три основні моменти, або три висновки підтримати претензії. Лінкольн говорив «влада народу, волею народу і для народу.» Французи кажуть про «свободу, рівність і братерство.» Цезар сказав: «Я прийшов, я побачив, переміг». (Зауважте, що ми тільки що дали вам три приклади.)

«Ніхто не може згадати більше, ніж три очки.»

-Philip Кросбі

Розповіді, пісні і жарти сповнені трійки ( «Троє хлопців йти в бар …»). Натураліст Діана Акерман відображає на цій схемі: «Ми так закохані моделі, які ми одержимо створювати наші власні, часто в трійках, наприклад, вранці, опівдні і ввечері; три дивні сестри Макбета; три мудреця; на старт, увага, марш; соната це трехчастная форма; джин це надання три бажання; малий, середній і великий; ABCs; Золотоволоска і три ведмедя; три поросяти; і так далі. Три здається, наша схема вибору «. [23]

Пам’ятайте, що ми сказали, що ваша презентація складається з трьох частин; інтро, тіло, і висновок. Отже, у вас є три ключові моменти в тілі для підтримки вашої мети. Тепер ви вирішили, що для того, щоб помістити їх.

потрійний Формула
Як ви повинні представити свої окуляри?

Ми знаємо, що люди пам’ятають перші і останні речі, які вони чують. Вони також пам’ятати, що повторюється інформацію. Принцип простий: Зробіть свій пункт перший і останнє повторення допоможе людям згадати і зрозуміти.

Amazon e il logo di Amazon sono marchi di Amazon.com, Inc., o delle sue affiliate.