SVILUPPARE PUNTI CHIAVE DI FORZAUna volta che hai

TheMummichogblog è un partecipante al Amazon Services LLC Associates programma, un programma di affiliazione pubblicitario progettato per fornire un mezzo per siti per guadagnare tariffe pubblicitarie con la pubblicità e il link al amazon.com. Amazon, il logo di Amazon, AmazonSupply, e il logo AmazonSupply sono marchi di Amazon.com, Inc. o delle sue affiliate.

Всі ми знаємо, що пам’ять дірява, що ми пам’ятаємо тільки біти і шматки того, що ми чуємо, і що багато з того, ми думаємо, що ми пам’ятаємо, це неправильно. Психологи кажуть, «Від сприйняття до пам’яті існує безліч можливостей для інформації, яка буде неправильно закодований» [24], іншими словами, глядачі просто не отримати це право, якщо ви не урізати їх можливості неправильно зрозуміти вас.

Це означає кажучи, перше, що ви хочете, щоб люди пам’ятали, і повторювати це в минулому. Це дає акцент ключові точки. Ви повинні також уповільнити і говорити ясно, коли ви приносите ключові моменти. За словами професора CUNY і експерт в цифрового зв’язку Кеті Девідсон, «Коли ви уявити продукт на початку комерційного і коли ви доставити родзинку в кінці кінців, ваша дикція набагато повільніше, і ваші слова ретельно електронна черниця-ая -a-Ted «. [25]

Ви повинні вказати кожну ключову точку, підтримують його, і узагальнювати його. Ми називаємо це Формула Потрійний S.

Який з цих двох прикладів легше зрозуміти?

Приклад 1:
«Блискавки і шви, щоб піднімати коефіцієнт проникності близько 2 літрів на квадратний метр в секунду. Крім того, костюм трохи низькорослі, тому що вимірювання сили чутливі до розміру костюма і зробити різницю близько 7 відсотків аеродинамічного опору, так як це слайд показує. За заниження ми можемо підвищити проникність, щонайменше, 2 літра і, може бути, більше. Але справжній прорив текстурированная, ямочки в’язки структура шагрень. Під електронним мікроскопом в аеродинамічній трубі ця структура мабуть, дозволить близько 7 літрів додаткової проникності через ковзання звичайно 250-метрового «.

Приклад 2:
«Костюм призначений для близько 11 літрів більш проникними, ніж інші костюми на ринку. Ось як вона ламається:

«Ми отримуємо 7 літрів з нашого прориву дизайн з використанням текстурованих, ямочки згуртовану шагрень, що ми довели за допомогою електронного мікроскопа в аеродинамічній трубі імітації ковзання курс 250 метрів.

«Ми отримуємо ще 2 літри злегка заниження костюма, який також скорочує близько 7 відсотків аеродинамічного опору.

«І ми отримуємо більше 2 літрів на квадратний метр в секунду перетворенню блискавки і шви.

«Це додає до понад 11 літрів проникності, ніж будь-який інший костюм.»

 

Що ви помітили, що відрізняється між двома версіями?

Який з них більш зрозуміло? Чому?

Якої мети служить підведенні?

Хоча деталь суто технічна, більшість з нас може послідувати приклад-набагато краще, ніж в прикладі 1. Ключовий момент приходить фронт ( «ви отримаєте більше 11 літрів повітря з нашим костюмом»); то після трьох елементів опорних даних, резюме пропозицію зав’язує бант на упаковці.

Зверніть увагу, на сторінці 71, як Тед використовував інструмент планувальник для розробки цієї ключової точки.

Принцип тут простий: Повторення точки робить його легше запам’ятати. За допомогою повторення ви цемент в їх мозок нове розуміння, «ага!» момент, який зрушує парадигму. Професійні вмовляння добре знає цей принцип; як каже Малкольм Гладуелл, «Розуміння того, що Nike і Coca-Cola зрозуміти: що, якщо вони можуть зробити свої бренди повсюдно, якщо вони можуть гіпсові їх на рекламних щитах, на дисплеях продукції всередині продуктових магазинів, на зручність-вітринах, на стінах будівель на футболках і бейсболках, на капоти і даху гоночних автомобілів, в барвистих розворотів підліткових журналів, вони можуть зробити їх повідомлення неможливо ігнорувати. Секрет не брехня, але повторення, не хитра спінінг, але розмова начистоту «. [26]

Ваша мета полягає в тому, щоб зробити ваше повідомлення неможливо ігнорувати, щоб залучити і почати конструктивні мізки ваших слухачів. Ви робите це, заявивши, що підтримує і підсумовуючи кожен ключовий момент.

Ви можете використовувати цю Потрійний S Формулу в багатьох ситуаціях спілкування, а не тільки в офіційній презентації. Використовуйте його, коли ваш бос задає вам питання, коли ви відповідаючи на зустрічі, коли ви розмовляєте по телефону з клієнтом. Формула допомагає вашим слухачам пам’ятати і розуміти ваші окуляри.

У презентації Амита, вона сказала своїм покупцям, вони ніколи б не мати більше або менше запасів, ніж їм необхідно. Вона прийшла з трьома крапками, щоб підтримати цю вимогу і використовувати формулу Потрійний S планувати ці точки. (Подивіться, як ключові моменти AMITA в зламані в малюнку, який починається нижче.)

Амита говорить переконлива розповідь про те, як її компанія відрізняється від типового виробника, а не створює проблеми для своїх клієнтів, як «інші» робити, вона вирішує їх. І тепер у неї є три сильних опорних точок.

Як щодо вашої презентації? Чи не могли б ви використовувати інструмент планувальник, щоб придумати з сильними опорними точками? Чи не могли б ви помістити їх в Формулу Потрійний S, як і Амита зробив?

———

مضبوط KEY POINTS ترقی
آپ اپنے پیغام کی منصوبہ بندی کی ہے ایک بار، آپ کا مقصد ہمیشہ اپنے ناظرین کے علم اور رویے کو منتقل ہونے کے ساتھ اپنے مقصد سے تیار کی اور سامعین کو سمجھنے، آپ اپنی پریزنٹیشن کا گوشت اور آلو کا تعین کرنے کی پوزیشن میں ہیں.

“میں کیا کہتے ہیں؟” آپ کو ایک پریزنٹیشن کی منصوبہ بندی کر رہے ہیں، جب کہ ہمیشہ ایک اچھا سوال ہے. آپ کے دماغ میں ایک عظیم اعلی سطح کے پیغام کو اشتراک کرنے کا ایک بڑا خیال ہو سکتا ہے، لیکن آپ کو اصل میں کیا کہتے ہیں؟

آپ کی پیشکش کی لاش کے لئے مواد تیار کرنے کا بہترین طریقہ یہ ویچارمنتھن کرنے کے لئے ہے. یاد رکھیں، آپ نے پہلے ہی، سامعین کا تجزیہ سوال وہ پوچھ سکتا ہے کے طور پر، وہ جاننے کی ضرورت ہے کے بارے میں سوچ کے ساتھ ساتھ کی طرف سے بہت کچھ سیکھا ہے تاکہ آپ کو آپ کے دماغ میں کے ارد گرد مواد swirling کے کی ایک بہت ہے. اب ہم صرف اسے حاصل ہے اور اسے منظم حاصل کرنے کے لئے کی ضرورت ہے.

تعارف، جسم، اور نتیجہ: ایک مؤثر پریزنٹیشن کے تین حصے ہیں. ہم سب سے پہلے اپنے سب سے زیادہ چابی مجبور پوائنٹس سے باہر حاصل کرنے کے لئے جسم کے ساتھ شروع. یہ تو ایک بہت ہی طاقتور تعارف اور اختتام پیدا کرنے کے لئے ہماری رہنمائی کرے گا.

یہاں کی کوشش کرنا کچھ دماغ لڑانے طریقے ہیں:

تمام خیالات پر اپنے سر سے ہٹ جاؤ پوسٹ اس، اسے باہر ایک بورڈ پر ٹیپ کریں، یا اپنے اسمارٹ فون سے جو کچھ بھی آپ کے لئے سب سے زیادہ آرام دہ اور پرسکون پر اپنے انگوٹھوں استعمال کرتے ہیں.

روزہ کے طور پر آپ کر سکتے ہیں میں بات کریں اور اپنی آواز کو ریکارڈ کریں، پھر اسے نقل.

Amazon e il logo di Amazon sono marchi di Amazon.com, Inc., o delle sue affiliate.