SVILUPPARE PUNTI CHIAVE DI FORZAUna volta che hai

TheMummichogblog è un partecipante al Amazon Services LLC Associates programma, un programma di affiliazione pubblicitario progettato per fornire un mezzo per siti per guadagnare tariffe pubblicitarie con la pubblicità e il link al amazon.com. Amazon, il logo di Amazon, AmazonSupply, e il logo AmazonSupply sono marchi di Amazon.com, Inc. o delle sue affiliate.

Koji od ova dva primjera je lakše razumjeti?

Primjer 1:
„U zatvarača i šavovi nalaze se podići faktor propusnosti za oko 2 litre po metru četvornom u sekundi. Osim toga, odijelo je malo premaloj jer mjerenja sile su osjetljivi na veličinu odijelo i napraviti razliku od oko 7 posto u aerodinamičkog otpora, jer to slajd pokazuje. Do undersizing možemo poboljšati propusnost za najmanje 2 litre i možda i više. No, pravi proboj je teksturom, obrađenu povezana koža morskog psa struktura. Pod elektronskim mikroskopom u zračnom tunelu ova struktura čini se kako bi se omogućilo oko 7 litara dodatnog propusnosti na proleti naravno 250 metara.”

Primjer 2:
„Odijelo je osmišljen kako bi biti oko 11 litara više propusnih od drugih odijela na tržištu. Evo kako to break down:

„Mi smo dobili 7 litara iz našeg proboja dizajn koristeći teksturom, obrađenu-plesti kože morskog psa, koji se pokazao metodom pod elektronskim mikroskopom u zračnom tunelu simulacijom kliziti tečaj je 250 metara.

„Mi smo dobili još 2 litre po malo undersizing odijelo, što također smanjuje oko 7 posto aerodinamičkog otpora.

„I mi se još 2 litre po metru kvadratnom u sekundi uz redizajniranje na zatvarača i šavova.

„To dovodi do još 11 litara propusnost od bilo koje druge odijelo.”

 

Što ste primijetiti da se razlikuje između dvije verzije?

Što je više razumljivo? Zašto?

Koja je svrha sažimanja služi?

Iako detalji su izuzetno tehnički, većina nas ne može slijediti primjer 2 mnogo bolji od primjera 1. Ključna točka dolazi ispred ( „da dobijete više 11 litara zraka s našim odijelo”); onda nakon tri predmeta pratećih podataka, sažetak rečenica povezuje luk na pakiranju.

Obavijest na stranici 71 kako Tad koristi planer alat za razvoj ove ključne točke.

Princip je jednostavan: Ponavljanje točku olakšava pamćenje. Kroz ponavljanje ti učvrsti u njihovim mozgovima novi uvid je „aha!” Trenutak koji pomiče paradigmu. Stručni nagovarači su dobro svjesni ovog principa; kao Malcolm Gladwell kaže, „Razumjeti što Nike i Coca-Cola razumije: da li oni mogu napraviti svoje brandove sveprisutni-ako mogu žbuka ih na plakatima, na zaslonima proizvoda unutar trgovinama, na praktičnost-izlozima, na bočnim stranama građevine na majice i bejzbol kape, na haubi i krovovima trkaćih automobila, u šarenim namaza u teen časopisima-oni mogu učiniti njihova poruka nemoguće ignorirati. Tajna nije prevara, ali ponavljanje, nije vješt predenje, ali običan govor.”[26]

Vaš cilj je da vaša poruka nemoguće ignorirati, da se uključe i opet primiti mozgove svojih slušatelja. Vi učiniti da se navodi, podržava, i sumiranja svaku ključnu točku.

Možete koristiti ovaj Triple S formulu u mnogim komunikacijskim situacijama, ne samo u formalnom prezentaciji. Koristite ga kada je vaš šef vam postavi pitanje, kada reagira na sastanku, kad ste na telefonu s klijentom. Formula pomaže vaši slušatelji pamte i razumiju svoje bodove.

U Amita izlaganja, ona je rekla svojim kupcima da se nikada neće imati više ili manje zalihe nego što je potrebno. Došla je do tri boda kako bi podržao tu tvrdnju i koristi Triple S Formula planirati te bodove. (Pogledajte kako Amita ključne točke su izbila u slici koja počinje u nastavku.)

Amita govori uvjerljivu priču o tome kako njena tvrtka razlikuje od tipičnih proizvođača-umjesto uzrokuju probleme za njene klijente kao „drugih” ne, ona je njihovo rješavanje. A sada ona ima tri jake potporne točke.

Kako o prezentaciji? Možete li koristiti planer alat da se s jakim popratnim bodova? Možete li ih staviti u Triple S Formule, kao što je učinio Amita?

———

Rozvíjet silné klíčové body
Poté, co jste plánoval svou zprávu, vyvinula svůj účel, a pochopit publikum, jste v pozici, aby určoval maso a brambory vaší prezentace s vaším cílem vždy je posunout znalosti a chování publika.

“Co říkám?” To je vždycky dobrá otázka, když plánujete prezentaci. Ty by mohly mít velký nejvyšší úrovně zprávy v paměti, velký nápad akcii, ale co vlastně říkají?

Nejlepší způsob, jak vytvořit obsah pro tělo vaší prezentace je to prodiskutovat. Pamatujte si, že už se naučil hodně analýzou publikum, přemýšlet o tom, co potřebují vědět, stejně jako otázky, které mohou ptát, takže máte spoustu obsahu vířící kolem ve vaší mysli. Teď jen musíme dostat ven a dostat to organizovaný.

Existují tři díly do efektivní prezentace: úvodu, tělo a závěr. Začneme s tělem, aby naše nejvíce klíčových přesvědčivé bodů jako první. Které se pak nás vedl k vytvoření velmi silný úvod a závěr.

Zde jsou některé brainstorming metody vyzkoušet:

Dostat všechny myšlenky z hlavy na Post-it, klepněte na něj ven na klávesnici nebo použijte vaše palce ve smartphonu-bez ohledu na to pro vás nejpohodlnější.

Mluvte, jak rychle můžete i nahrát svůj hlas, a pak jej přepsat.

Přijít s co největším počtem nápadů, jak můžete, jak nejrychleji to půjde.

Nesuďte své nápady. Stačí nahrát jim, jak přijdou. Pokud máte obavy o říkat hlouposti, můžete skončit říkat vůbec nic.

Představte si, že diskutovat s někým, kdo si myslí, že jsi pryč základny, a máte šedesát vteřin bránit svou pozici. Snímání sebe sama.

Spustit kdekoliv. Nemusíte začít na začátku prezentace.

Mozku vědci nyní víme, že nové poznatky přicházejí ve chvílích, jako je tato. Dále jen „aha!“ okamžiku, kdy jsme často zkušenost je doprovázen „gamma spike“ -a náhlém záblesku gama vln aktivity napříč neokortexu, mozku kreativity města. Tyto gama hroty stane náhodně, obvykle, když jste „Let Go“ problému a jen volně přidruženého kolem něj. [21] Takhle rychlý brainstorming práce. Se všemi skvělé shromažďování informací jste již, váš mozek je zralá k syntéze a dostat své nejlepší nápady mimo přesně to, co potřebujete pro podporu svého účelu.

Pro svou novou prezentaci, Tad rozhodl se psát nápady rychle na Post-it poznámky. Výhodou tohoto přístupu je, že by mohl skupinu a uspořádat poznámky, když hotový brainstorming. Viz TAD je poznámky na následující straně.

 

Nyní Tad úkolem bylo dát těmto myšlenkám nějakou strukturu.

Za prvé, dal je do logických skupin a dával štítek každé skupině.

Pak si uspořádal myšlenky v každé skupině v pořadí, které se zdálo logické, aby mu: start s údaji, řekněte, jak se dostal data, a potom vysvětlit data (viz jeho konečné pořadí na další straně).

Na poslední Tad měl jeho myšlenky organizované, a trvalo mu jen asi půl hodiny, aby tuto práci. Ačkoli detaily byly technické, prezentace by být jednoduché: Jeho nová závodní oblek byl rychlejší než jakýkoli jiný oblek, mohl dokázat, že byl

Amazon e il logo di Amazon sono marchi di Amazon.com, Inc., o delle sue affiliate.