SVILUPPARE PUNTI CHIAVE DI FORZAUna volta che hai

TheMummichogblog è un partecipante al Amazon Services LLC Associates programma, un programma di affiliazione pubblicitario progettato per fornire un mezzo per siti per guadagnare tariffe pubblicitarie con la pubblicità e il link al amazon.com. Amazon, il logo di Amazon, AmazonSupply, e il logo AmazonSupply sono marchi di Amazon.com, Inc. o delle sue affiliate.

 

rychlejší, mohl a on ti říci, proč to bylo rychlejší. To bylo všechno jeho posluchači potřebné k posunu jejich paradigma. Nic víc by nepořádek pouze jejich mozek, zakalit dopad dat a odložit rozhodnutí.

Zkus to sám. Brainstorm své vlastní nápady a pak je seskupit. Kde vidíte spojení mezi svými nápady? Shoot nejvýše tří hlavních skupin, potom uspořádat myšlenky tak, aby v každé skupině. Tyto skupiny se stanou hlavními tématy prezentaci.

Tři má Charm
Proč se Tad přijít s třemi skupinami představ? Proč ne čtyři nebo pět nebo šest?

Vzhledem k tomu, že je chytrý. Ví, že moc „tři.“ Psychologové zjistili, že když se snažíte přesvědčit někoho, tři tvrzení jsou přesvědčivá, dva jsou často nestačí, ale čtyři jsou příliš mnoho. Odborní Suzanne B. Shu a Kurt A. Carlson řekněme „Další požadavky jsou lepší až do čtvrtého nároku, kdy [posluchači] zobrazit všechny nároky s nedůvěrou.“ Vědci nazývají tento účinek, „kouzlo tři,“ a podezření, že má něco společného s tím, kolik průměrný člověk zvládne v krátkodobé paměti. [22]

Samozřejmě, velké komunikátory vždy vědět o kouzlo tři; To je důvod, proč se často přítomny tři nápady, tři hlavní body, nebo tři nálezy na podporu nárok. Lincoln mluvil o „vládu lidu, lidem a pro lid.“ Francouzi mluví o „svobodě, rovnosti a bratrství.“ Caesar říkal: „Přišel jsem, viděl jsem, dobyl jsem.“ (Poznámka jsme právě ti dal tři příklady.)

„Nikdo nemůže pamatovat víc než tři body.“

Philip Crosby

Příběhy, písně a vtipy jsou plné trojicích ( „Tři chlapci chodit do baru …“). Přírodovědec Diane Ackerman se odráží na tento vzor: „Jsme tak v lásce s modely, které jsme posedle vytvořit naše vlastní, často v Trojka, jako je ráno, v poledne a večer; Macbeth je tři podivné sestry; Tři mudrci; připravit – pozor – teď; sonáta je třídílná forma; džin je poskytnutí tři přání; malý, střední a velký; ABC; Zlatovláska a tři medvědi; tři malé prasátka; a tak dále. Tři se zdá být naším vzorem výběru.“[23]

Nezapomeňte, že jsme si řekli, vaše prezentace se skládá ze tří částí; intro, tělo a závěr. Takže teď máte tři klíčové body v těle na podporu vašeho účel. Nyní se rozhodnout, co s cílem dát do.

Triple S Vzorec
Jak byste měli prezentovat své body?

Víme, že lidé si pamatují první a poslední věci, které uslyšíte. Oni také pamatovat opakované informace. Princip je jednoduchý: Udělej si svůj bod první a poslední opakování pomůže lidem porozumět a pamatovat si jej.

Všichni víme, že paměť je děravá, že bychom pamatovat jen střípky toho, co slyšíme, a že mnoho z toho, co si myslíme, že bychom pamatovat, je špatné. Psychologové říkají, „Od vnímání paměti existuje více příležitostí pro informace, které mají být nesprávně kódován“ [24] -v Jinými slovy, diváci prostě nebude to dopadnout dobře, pokud si snížit zpět na jejich možnostech, aby vás špatně.

To znamená říkat první, co chcete, aby lidé pamatovat, a opakoval to poslední. To dává Klíčové body důraz. Také byste měli zpomalit a mluvit zřetelně, když doručit klíčové body. Podle CUNY profesor a odborník na digitální komunikace Cathy Davidson: „Když představíme produkt na začátku obchodní i když doručit pointa na konci vaše dikce je mnohem pomalejší a vaše slova jsou pečlivě e-nun-ci -a-Ted.“[25]

Je nutné uvést každý klíčový bod, podporovat ji, a shrnout. Říkáme, že formule Triple S.

Který z těchto dvou příkladů je srozumitelnější?

Příklad 1:
„V zipy a švy jsou umístěny na zvýšení propustnosti faktor asi 2 litrů na čtvereční metr za sekundu. Navíc je oblek je mírně poddimenzovaný, protože měření síly jsou citlivé na velikost obleku a dělat rozdíl asi 7 procent aerodynamického odporu, protože to naznačuje, skluzavka. By poddimenzování můžeme zvýšit propustnost nejméně 2 litry a možná i více. Ale skutečný průlom je strukturovaný, dolíčky-pletené sharkskin struktura. Pod elektronovým mikroskopem v aerodynamickém tunelu se objeví tato struktura k tomu, aby asi 7 litrů dodatečného propustnosti nad sestupové průběhu 250 metrů.“

Příklad 2:
„Oblek je navržen tak, aby byl o 11 litrů více než u jiných propustných obleků na trhu. Zde je návod, jak se rozkládá:

„Dostaneme 7 litrů z naší průlomovým designem použitím texturou, dolíčky-pletené žraločí kůže, které jsme prokázali s použitím elektronového mikroskopu v aerodynamickém tunelu simulující sestupové kurz 250 metrů.

„Dostáváme se další 2 litry mírně poddimenzování oblek, který také snižuje o 7 procent aerodynamického odporu.

„A dostaneme další 2 litry na metr čtvereční za sekundu přepracovat zipy a švy.

„To přidává až 11 více litrů propustnosti než jakékoliv jiné barvy.“

 

Co jste si všimnout, že je rozdíl mezi těmito dvěma verzemi?

Který z nich je srozumitelnější? Proč?

K čemu slouží shrnující?

Ačkoli detaily jsou velmi technické, většina z nás může následovat příkladu 2 mnohem lepší než v příkladu 1. Klíčovým bodem je vpředu ( „dostanete 11 více litrů vzduchu s naším obleku“); pak po třech položkách podpůrných dat, shrnutí věta spojuje luk na obalu.

Upozornění na straně 71, jak Tad používá nástroj Plánovač rozvíjet tento klíčový bod.

Principem zde je jednoduchý: Opakování bod usnadňuje pamatovat. Opakováním vám upevnit do jejich mozků nové nahlédnutí, dále jen „aha!“ moment, který posouvá paradigma. Profesionální Persuaders jsou si dobře vědomi této zásady; jak říká Malcolm Gladwell, „Vědět, co Nike a Coca-Cola rozumějte, že pokud mohou, aby jejich značky všudypřítomný, pokud mohou omítka je na billboardech, na displejích produktů uvnitř obchodů s potravinami, na pohodlí, výlohy, na bocích budovy na trička a kšiltovky, na kapot a střech závodních automobilů, v barevných spreadů v časopisech dospívajícího, mohou dělat jejich poselství nelze ignorovat. Tajemství není podvod, ale opakování, ne rafinovaný předení, ale prostý mluvení.“[26]

Vaším cílem je, aby se vaše zpráva není možné ignorovat, aby se zapojily a znovu oslovit mozky svých posluchačů. Uděláte to tím, že řekne, podporovat, a shrnuje každý klíčový bod.

Můžete použít tento vzorec Triple S mnoha komunikačních situacích, a to nejen ve formální prezentaci. Použijte ji, když vám váš šéf zeptá, když jste reagovat na setkání, když jste na telefonu s klientem. Tento vzorec pomáhá posluchačům porozumět a pamatovat si své body.

V Amita své prezentaci, řekla svým kupce by nikdy mít více či méně zásob, než by potřeboval. Přišla se třemi body na podporu tohoto tvrzení, a používal Formule Triple S naplánovat ty body. (Podívejte se, jak jsou klíčové body Amita je vypukl v ilustraci, která začíná pod.)

Amazon e il logo di Amazon sono marchi di Amazon.com, Inc., o delle sue affiliate.