SVILUPPARE PUNTI CHIAVE DI FORZAUna volta che hai

TheMummichogblog è un partecipante al Amazon Services LLC Associates programma, un programma di affiliazione pubblicitario progettato per fornire un mezzo per siti per guadagnare tariffe pubblicitarie con la pubblicità e il link al amazon.com. Amazon, il logo di Amazon, AmazonSupply, e il logo AmazonSupply sono marchi di Amazon.com, Inc. o delle sue affiliate.

“Hoc adiungit ad esse permeability liters XI plura alia causa.”

 

Quid tu animadverto quod differt inter duos versions?

Quod magis intellegendum est? Quare?

Quid consilii facit recolligens serve?

Cum ex aliorum valde technica singula, maxime nos non potest sequi II Exemplum multo melius est ante Exemplum 1. Res magni momenti est ( “tu adepto magis XI liters de nostra causa caeli”); deinde post tres items rei notitia, ex in summary damnationem fortem alliget et inruet in arcum sarcina.

Et consiliumque Notitia in pagina instrumentum ad develop usus hoc key Tad LXXI quam punctum.

Ad tertium dicendum hic est simplex: sit illud saepe facit facilius meminisse. Iungenda per repetitio in cerebro novo intellectu et “euge!” a quo exemplar micant. Professional suasores sunt hac ratione servati nescia, quod Malcolmus Gladwell inquit “rogationis Curabitur et Coca-Cola intelleget si faciunt faces ubique praesentes si potest cataplasma super billboards in tellus gerit intra macellum praebebantur conveniens Webstores fenestras lateribus tecta in T-Shirt baseball caps in uittas et tectis certatim cars et supellex varia ad serpit in horreis erat-teen potest facere non potest ignorare emolumenti reportent. Est arcanum error et replicatio non patet nisi artifex spheara loqui “. [XXVI]

Tui metam est ad tuum nuntium ignorare potest, ad confligendum animo confirmant et cerebellis reengage vestra auditores. Vos autem facitis eam rem suffragando sublimat et utilitates parte unaquaque clavis.

Vos can utor is formula triplici S communicationis in multis casibus non solum formaliter praesentationis. Utere ea quaerit, cum tua bulla vobis quaestio: cum in contione erant respondeo, si vestri ‘in phone cum a client. Formula adjuvat auditores meminisse et intelligere vestra puncta.

Amita est in praesentatione, et non indicavit ei buyers have nunquam se plus minusve inventory quam necessitas. Simul ascenderant cum illa tria puncta ad sustinere inde causam, publicis locis struere convivia triplici formula quaero de illa puncta S. (Amita est scriptor Vide quomodo cardinis, in illustratione sunt, ex illo incipit rumpitur sub.)

Amita ad persuadendum accommodata sit vera fabulam illam, quam forma typica differt a comitatu-fabrica pro causa problems pro suo teloneariorum ut in “aliis” facere, et illa non solvendo. Et nunc habet tria puncta fortis supporting.

Ut visum de vestra? Ferramentum uti posses consiliumque fortis supportantes ascendere puncta? Utique ea formula Triple H ut Amita fecit

———

Sukurti stiprius pagrindinius dalykus
Kai jūs suplanavote pranešimą, sukūrė savo paskirtį, ir suprasti auditoriją, jūs esate pajėgi nustatyti, mėsą ir bulves savo pristatymą, su jūsų tikslas visada yra perkelti žinias ir elgseną savo auditoriją.

“Ką aš galiu pasakyti?” Kad visada geras klausimas, kada jūs planuojate pristatymą. Jūs galite turėti daug aukščiausio lygio žinutę galvoje, didelė idėja pasidalinti, bet ką jūs iš tikrųjų pasakyti?

Geriausias būdas plėtoti už savo pristatymą kūno turinys yra jį Brainstorm. Nepamirškite, kad jūs jau išmoko daug analizuojant auditoriją, galvoti apie tai, ką jie turi žinoti, taip pat klausimus, jie gali paprašyti, todėl jūs turite turinį, sukasi daug aplink savo galvą. Dabar mes tiesiog reikia gauti jį ir gauti organizuotas.

Yra trys dalys veiksmingą pristatymą: įvadas, kūno, ir išvados. Mes pradedame su kūnu gauti mūsų labiausiai pagrindinius įtikinamų taškų pirmasis. Tai bus tada vesk mus sukurti labai galingą įvadą ir išvadą.

Štai keletas smegenų audra metodai išbandyti:

Gauk visus mintis iš savo galvos ant lipukų, bakstelėkite jį ant klaviatūros, arba naudoti savo nykščius į savo smartfon kokia anketa patogiausia jums.

Bendravimas kaip greitai galite ir įrašyti savo balsą, tada perrašyti ją.

Sugalvoti kuo daugiau idėjų, kaip jūs galite, taip pat greitai, kaip jūs galite.

Negalima spręsti savo idėjas. Tiesiog įrašyti juos kaip jie ateina. Jei esate susirūpinę sakydamas kvailas dalykų, jums gali baigtis sakydamas visai nieko.

Įsivaizduokite, kad Jūs esate svarsto ką nors, kas galvoja, kad tu esi ne baze, ir jūs turite šešiasdešimt sekundžių ginti savo poziciją. Įrašykite sau.

Pradėti visur. Jūs neturite pradėti savo pristatymo pradžioje.

Smegenų mokslininkai dabar žinome, kad naujų įžvalgų atėjo momentais, kaip šie. Į “aha!” metu mes dažnai patirtis lydi “gama smaigalys” -a staiga blykste gama bangų veiklą visoje neocortex, smegenys kūrybiškumą centre. Šie gama spindulių atsitikti atsitiktinai, dažniausiai, kai “Let Go” problemos ir tik laisvo asocijuotos aplink jį. [21] Štai kaip greitai smegenų audra darbai. Su visais puikus informacijos rinkimas jūs jau padarė, jūsų smegenys yra prinokę sintetinti ir gauti savo geriausias idėjas iš-tiksliai ką jums reikia remti savo tikslą.

Savo naują pristatymą, Tad pasirinkau rašyti idėjas greitai ant Post-it pažymi. Šio metodo privalumas yra tas, kad jis galėtų grupę ir organizuoti pastabas, kai prasiveržęs smegenų šturmas. Žiūrėti TAD anketa pastabas kitame puslapyje.

 

Dabar tad darbas buvo suteikti šias idėjas šiek tiek struktūrą.

Pirma, jis įdėti juos į loginius grupes ir davė ženklą, kad kiekvienoje grupėje.

Tada jis surengė į kiekvienos grupės idėjas užsakymą, atrodytų logiška jam: pradėti su duomenimis, pasakykite, kaip jis gavo duomenis, o tada paaiškinti duomenis (žr savo galutinę tvarką kitame puslapyje).

Pagaliau tad teko jo idėjos organizuota, ir jis paėmė jį tik apie pusvalandį padaryti šį darbą. Nors informacija buvo techninė, pristatymas būtų paprastas: Jo naujasis lenktynių kostiumas buvo greitesnis nei bet kuris kitas kostiumas, jis galėjo įrodyti, jis buvo

 

greičiau, ir jis negalėjo pasakyti, kodėl tai buvo greitesnis. Tai buvo visi jo klausytojai, reikalingi perkelti savo paradigmą. Nieko daugiau būtų griozdai tik savo smegenis, purvinas duomenų poveikį, ir atidėti sprendimą.

Išbandykite patys. Virtualus savo idėjas ir tada sugrupuoti juos. Kur tu matai, kad tarp jūsų idėjų jungtis? Šaudyti ne daugiau nei tris pagrindines grupes, tada organizuoti idėjas, siekiant kiekvienoje grupėje. Šios grupės taps pagrindinės temos pristatymą.

Trišalę žavesio
Kodėl Tad sugalvoti tris grupes idėjų? Kodėl gi ne keturis ar penkis ar šešis?

Nes jis protingas. Jis žino galia “trys”. Psichologai nustatė, kad, kai jūs bandote įtikinti žmogų, trys teiginiai yra įtikinantis, du dažnai nepakanka, tačiau keturi yra per daug. Profesoriai Suzanne B. Šu Kurt A. Karlsonas tarkim, “Daugiau teiginiai yra geriau, kol ketvirto punktą, tuo metu [klausytojai] pamatyti visas pretenzijas skeptiškai.” Mokslininkai tai vadina galioti, “žavesys trijų”, ir įtariu, kad tai turi kažką daryti su tuo, kiek vidutinis žmogus gali dirbti į trumpalaikę atmintį. [22]

Žinoma, didieji komunikatoriai visada žinoma apie tris žavesio; Štai kodėl jie dažnai dalyvauja trys idėjos, trys pagrindiniai punktai, ar trys išvados remti reikalavimą. Linkolnas kalbėjo apie “valdžios žmonių, kuriuos žmonės, o žmonės.” Prancūzijos kalbėti apie “laisvės, lygybės ir brolybės.” Cezaris sakė: “Aš atėjau, pamačiau, aš laimėjo.” (Pranešimas mes tiesiog padovanojo tau tris pavyzdžius.)

Amazon e il logo di Amazon sono marchi di Amazon.com, Inc., o delle sue affiliate.