SVILUPPARE PUNTI CHIAVE DI FORZAUna volta che hai

TheMummichogblog è un partecipante al Amazon Services LLC Associates programma, un programma di affiliazione pubblicitario progettato per fornire un mezzo per siti per guadagnare tariffe pubblicitarie con la pubblicità e il link al amazon.com. Amazon, il logo di Amazon, AmazonSupply, e il logo AmazonSupply sono marchi di Amazon.com, Inc. o delle sue affiliate.

“Niekas negali prisiminti, daugiau nei tris taškus.”

-Philip Crosby

Istorijos, dainos ir anekdotai pilni trise ( “Trys vaikinai eiti į barą …”). Gamtininkas Diane Ackerman atspindi šio modelio: “Mes taip įsimylėjęs modelių, kad mes liguistai sukurti mūsų pačių, dažnai tryse, pavyzdžiui, ryte, vidurdienį ir naktį; trys Makbetas keista seserys; trys išminčiai; Pasiruošt dėmesio marš; sonatos yra sudarytas iš trijų dalių forma; Džinas manimi suteikimo tris norus; mažos, vidutinės, ir didelis; ABC; Goldilocks ir trys lokiai; trys maži paršeliai; ir taip toliau. Trys atrodo mūsų modelio pasirinkimo. “[23]

Atminkite, kad mes pasakėme savo pristatymas yra trijų dalių; intro, kūnas ir išvada. Taigi dabar jūs turite tris pagrindinius dalykus organizme remti savo tikslą. Dabar jums nuspręsti, kokia tvarka pateikti juos.

Trigubas S Formulės
Kaip jūs turėtumėte pateikti savo taškus?

Žinome, kad žmonės prisimena pirmuosius ir paskutinius dalykus girdi. Jie taip pat prisiminti, pakartotiniai informaciją. Principas yra paprastas: Padarykite savo tašką pirmas ir paskutinis-pasikartojimai padės žmonėms prisiminti ir suprasti.

Mes visi žinome, kad atmintis yra nesandarus, kad mes prisimename tik bitai ir vienetų, ką girdime, ir kad tai, ką mes galvojame daug mes prisimename, yra klaidingas. Psichologai sako, “Nuo suvokimo, kad atmintyje yra daug galimybių, kad informacija būtų netinkamai užkoduotas” [24] -in Kitaip tariant, publika tiesiog nebus get it right, jei jums sumažinti atgal į jų galimybes nesuprasti jums.

Tai reiškia sakydamas pirmą, ką norite, kad žmonės prisiminti-ir kartoti tai paskutinis. Tai suteikia pagrindinius dalykus dėmesio. Jūs taip pat turėtų būti aiškiai sulėtinti ir kalbėti, kai jums pristatyti pagrindinius dalykus. Pasak CUNY profesorius ir eksperto skaitmeniniu komunikacijos Cathy Davidson “Kai pristatyti produktą komercinių pradžioje ir tada, kai jums pristatyti Punch linija pabaigoje, jūsų dikcija yra daug lėtesnis ir jūsų žodžiai atidžiai E-vienuolė-CI -a-TED. “[25]

Turėtumėte nurodyti kiekvieną svarbų tašką, remti ją ir ją apibendrinti. Mes vadiname kad Trivietis S formulę.

Kuris iš šių dviejų pavyzdžių yra lengviau suprasti?

1 pavyzdys:
“The užtrauktukų ir siūlės yra patalpintas pakelti pralaidumas faktorius maždaug 2 litrų per metrą kvadrato skerspjūvį per sekundę. Be to, kostiumas yra šiek tiek per mažo dydžio, nes jėgos matavimai yra jautrūs Drabužiai ir padaryti apie 7 proc aerodinaminio pasipriešinimo skirtumas, nes tai Pristatymas rodo. Iki undersizing mes galime padidinti pralaidumą bent 2 litrus o gal ir daugiau. Tačiau realus laimėjimas yra tekstūra, su įdubimais megzti Rykliai oda struktūra. Pagal elektroninės mikroskopu vėjo tunelio pasirodys ši struktūra, kad apie 7 litrus papildomą laidumo per 250 metrų tūptinės žinoma. ”

2 pavyzdys:
“Kostiumas yra skirta būti apie 11 litrų daugiau laidžių nei kiti kostiumai rinkoje. Štai kaip ji sugenda:

“Mes gauname 7 litrai iš mūsų proveržio konstrukcija naudojant tekstūra, su įdubimais megzti ryklio, kuris įrodėme, naudojant elektroninį mikroskopą į vėjo tunelį imituoti tūptinės kursą 250 metrų.

“Mes gauname dar 2 litrus truputį undersizing kostiumą, kuris taip pat pjauna apie 7 proc aerodinaminio pasipriešinimo.

“Ir mes gauname 2 daugiau litrų vienam metrui kvadratu per sekundę iki pertvarkyti užtrauktukų ir siūles.

“Tai prideda iki 11 daugiau litrų pralaidumą nei bet kuris kitas kostiumas”.

 

Ką jūs pastebėsite, kad yra skirtingi tarp dviejų versijų?

Kuris iš jų yra labiau suprantama? Kodėl?

Kokiu tikslu ji apibendrinti tarnauti?

Nors duomenys yra labai techninio pobūdžio, dauguma iš mūsų gali stebėti 2 pavyzdys daug geriau nei 1 pavyzdyje Svarbiausia ateina priešais ( “gausite 11 daugiau litrų oro su mūsų kostiumą”); Po trejų daiktų patvirtinamuosius duomenis, santrauka sakinys ties lanką ant pakuotės.

Pranešimas apie 71, kaip Tad naudojamas planuotojas įrankis kurti šį svarbų tašką puslapyje.

Šis principas čia yra paprasta: Pasikartojanti tašką lengviau prisiminti. Per kartojimo jums sutvirtinti į savo smegenis naujasis įžvalgos, kad “aha!” momentas, kad pamainomis paradigmą. Profesionalūs persuaders gerai žino šio principo; kaip sako Malcolmas Gladwell, “Suprasti, ką” Nike “ir” Coca-Cola “suprasti: kad jei jie gali padaryti savo prekių ženklus visur-jei jie gali gipso juos lentose, ant gaminio rodo viduje parduotuvėse, patogumo-parduotuvės langų, ant pastatų pusių , ant marškinėlių ir kepuraičių, ant gaubtų ir Racing automobilių stogų, iš spalvingų plinta į paauglių žurnaluose-jie gali padaryti savo pranešimą neįmanoma ignoruoti. Paslaptis yra ne apgaulė, bet kartojimas, o ne gudriai verpimo, bet paprasto kalbėjimo. “[26]

Jūsų tikslas yra padaryti jūsų žinutė neįmanoma ignoruoti, vykdyti ir pakartotinai paskatinti į jūsų klausytojų smegenis. Jūs tai padaryti, nurodydamas, remti ir apibendrinant kiekvieną svarbų tašką.

Jūs galite naudoti šią Trivietis S Formulės daugelyje komunikacijos situacijose, ne tik formalaus pateikimo. Naudokite jį, kai jūsų viršininkas prašo jums klausimą, jei jūs atsakote į susitikimą, kai esate ant telefono su klientu. Formulė padeda jūsų klausytojai prisiminti ir suprasti savo taškus.

Be Amita pristatyme, ji papasakojo savo pirkėjams jie niekada turėti daugiau ar mažiau aprašą nei reikia. Ji atėjo su trimis taškais paremti šį teiginį ir naudoti trigubo S Formulės planuoti tuos taškus. (Pažiūrėkite, kaip Amita anketa pagrindiniai punktai skirstomi iš iliustracijoje, kuris prasideda toliau.)

Amita pasakoja įtikinamą istoriją apie tai, kaip jos įmonė skiriasi nuo tipiškų gamintojo-vietoj sukelia problemų savo klientams kaip “kitos” Do, ji juos sprendžiant. Ir dabar ji turi tris stiprius patvirtinamuosius taškų.

Kaip apie savo pristatymą? Gal galėtumėte naudotis planuotojas nuorodą sugalvoti stiprių remiančių kiekis? Gal galite įdėti juos į Trivietis S formulę, kaip Amita padarė?

———

Attīstīt spēcīgu galvenie punkti
Kad esat plānots savu ziņu, izstrādāja savu mērķi, un saprast auditoriju, jums ir jāspēj noteikt gaļu un kartupeļus jūsu prezentāciju, ar jūsu mērķis vienmēr ir novirzīt zināšanas un uzvedību jūsu auditoriju.

“Ko es saku?” Tas vienmēr ir labs jautājums, ja jūs plānojat prezentāciju. Jums varētu būt lieliska augstākā līmeņa ziņu prātā, lielu ideju dalīties, bet ko jūs tiešām teikt?

Labākais veids, kā attīstīt saturu organismā jūsu prezentācijas, ir idejas to. Atcerieties, ka jūs jau iemācījušies daudz, analizējot auditoriju, domājot par to, ko viņi ir jāzina, kā arī jautājumiem, viņi var lūgt, lai jums ir daudz satura, kas riņķo ap jūsu prātā. Tagad mums ir nepieciešams, lai saņemtu to, un saņemt to organizēt.

Ir trīs daļās, lai efektīvas prezentācijas: ievadā, ķermeņa, un secinājums. Mums jāsāk ar ķermeni, lai saņemtu mūsu lielāko galvenos neatvairāmu punktus pirmās. Tas tad palīdzēs mums izveidot ļoti spēcīgu ievadu un secinājumus.

Šeit ir dažas prāta vētras metodes, lai mēģinātu:

Iegūstiet visas domas no savas galvas par Post-tās, pieskarieties to uz tastatūras, vai izmantot īkšķus viedtālrunī-kāda ir visērtāk jums.

Amazon e il logo di Amazon sono marchi di Amazon.com, Inc., o delle sue affiliate.