SVILUPPARE PUNTI CHIAVE DI FORZAUna volta che hai

TheMummichogblog è un partecipante al Amazon Services LLC Associates programma, un programma di affiliazione pubblicitario progettato per fornire un mezzo per siti per guadagnare tariffe pubblicitarie con la pubblicità e il link al amazon.com. Amazon, il logo di Amazon, AmazonSupply, e il logo AmazonSupply sono marchi di Amazon.com, Inc. o delle sue affiliate.

Runāt, kā ātri jūs varat, un ierakstīt savu balsi, tad pārveidot to.

Nāciet klajā ar tik daudz ideju, kā jūs varat, cik ātri vien iespējams.

Netiesājiet savas idejas. Tāpat ierakstīt tos kā viņi nāk. Ja jūs uztrauc pasakot mēms lietām, jūs varētu beigties pasakot neko.

Iedomājieties, jūs apspriežot kādu, kurš domā tu esi off bāzi, un jums ir sešdesmit sekundes, lai aizstāvētu savu pozīciju. Ierakstīt sevi.

Sākt jebkur. Jums nav, lai sāktu sākumā prezentāciju.

Prāta zinātnieki tagad zinām, ka jaunas atklāsmes nāk brīžos, piemēram, šo. Par “aha!” brīdis mēs bieži pieredze kopā ar “gamma smaile” -a pēkšņi flash gamma viļņu aktivitāti visā neocortex, smadzeņu jaunrades centra. Šie gamma tapas notikt pēc nejaušības principa, parasti tad, kad jūs “let go” par šo problēmu un tikai brīvas asociētajā ap to. [21] Tas, cik strauji prāta vētras darbi. Ar visu lielo informācijas vākšana jūs jau, jūsu smadzenes ir pienācis sintezēt un saņemt savas labākās idejas, kas, tieši to, kas jums ir nepieciešams, lai atbalstītu savu mērķi.

Par savu jauno prezentāciju, Tad izvēlējās rakstīšanas idejas ātri uz līmlapiņas. Šīs pieejas priekšrocība ir tā, ka viņš varētu grupu un sakārtot piezīmes, kad viņš beidzis prāta vētras. Skatīt tad s piezīmes nākamajā lappusē.

 

Tagad tad uzdevums bija sniegt šīs idejas kādu struktūru.

Pirmkārt, viņš tos loģiskās grupās un deva etiķeti katrai grupai.

Tad viņš sakārto idejas katrā grupā secībā, kas, šķiet loģiski viņam: sākt ar datiem, pastāstītu, kā viņš ieguva datus, un pēc tam izskaidrot dati (skat savu galīgo rīkojumu nākamajā lapā).

Beidzot tad bija viņa idejas organizēta, un tas bija viņam tikai apmēram pusstundu, lai darīt šo darbu. Lai gan informācija ir tehniska, prezentācija būtu vienkārša: Viņa jaunā sacīkšu tērps bija ātrāk nekā jebkurš cits uzvalks, viņš varēja pierādīt, tas bija

 

ātrāk, un viņš varēja pateikt, kāpēc tas bija ātrāks. Tas bija visi viņa klausītāji, kas nepieciešami, lai mainītu savu paradigmu. Kaut vairāk būtu tikai jucekli savas smadzenes, saduļķot ietekmi datiem, un aizkavēt lēmumu.

Izmēģiniet to pats. Prāta Vētra savas idejas un pēc tam grupa tos. Kur jūs redzat savienojumus starp jūsu idejām? Shoot ne ilgāk kā trīs galvenajās grupās, pēc tam sakārtot idejas, lai katrā grupā. Šīs grupas kļūs galvenās tēmas prezentāciju.

Trīs ir šarmu
Kāpēc Tad nāks klajā ar trim grupām ideju? Kāpēc ne četri vai pieci vai seši?

Jo viņš ir gudrs. Viņš zina spēku “trīs”. Psihologi ir atklājuši, ka, ja jūs mēģināt pārliecināt kādu, trīs apgalvojumi ir pārliecinošs, divi bieži vien nav pietiekami, bet četri ir pārāk daudz. Profesori Suzanne B. Shu un Kurt A. Carlson teiksim, “More apgalvojumi ir labāk, kamēr ceturtā prasības, kuras laikā [klausītāji] redzēt visas pretenzijas skepsi.” Pētnieki šo efektu par “šarmu trīs”, un ir aizdomas, ka tas ir kaut ko darīt ar to, cik daudz vidusmēra cilvēks var apstrādāt ar īstermiņa atmiņu. [22]

Protams, lielas komunikatoriem vienmēr ir zināms par šarmu trīs; tas ir iemesls, kāpēc viņi bieži klāt trīs idejas, trīs galvenie punkti, un trīs atzinumi, lai atbalstītu prasību. Lincoln runāja par “valdības cilvēkiem, ar cilvēkiem, kā arī cilvēkiem.” Francijas runā par “brīvība, vienlīdzība un brālība.” Caesar teica: “Es atbraucu, es redzēju, es iekaroja.” (Paziņojums mēs vienkārši tev trīs piemērus.)

“Neviens nevar atcerēties vairāk nekā trīs punktus.”

-Philip Crosby

Stāsti, dziesmas un joki ir pilns ar trijnieku ( “Trīs puiši iet uz bāru …”). Naturālists Diane Ackerman atspoguļo šo rakstu: “Mēs esam tik iemīlējies modeļiem, ka mēs obsessively radīt mūsu pašu, bieži trijatā, piemēram, no rīta, pusdienlaikā un vakarā; Macbeth trīs dīvaini māsas; trīs gudrie; uzmanību gatavību aiziet; sonātes ir trīsdaļīga forma; džins ir piešķirt trīs vēlmes; mazs, vidējs un liels; ABC; Goldilocks un trīs lāči; trīs maz cūkas; un tā tālāk. Trīs šķiet mūsu modelis izvēles. “[23]

Atcerieties, ka mēs teicām jūsu prezentācija ir trijās daļās; intro, ķermenis, un secinājums. Tātad, tagad jums ir trīs galvenie punkti, kas organismā, lai atbalstītu jūsu mērķim. Tagad jums izlemt, ko lai viņus.

Triple S Formula
Kā jums vajadzētu iesniegt savus punktus?

Mēs zinām, ka cilvēki atceras pirmo un pēdējo lietas viņi dzirdat. Viņi arī atcerēties recidīvs informāciju. Princips ir vienkāršs: Padariet savu vietu pirmā un pēdējā atkārtošana palīdzēs cilvēkiem atcerēties un saprast to.

Mēs visi zinām, ka atmiņa ir caurs, ka mēs atceramies tikai bitiem un gabali, ko mēs dzirdam, un ka daudz no tā, ko mēs domājam, mēs atceramies, ir nepareizi. Psihologi saka, “No uztveres atmiņā ir vairākas iespējas informāciju, kas nepareizi kodēts” [24] -in citiem vārdiem sakot, auditorija vienkārši nav get it labi, ja jūs samazināt atpakaļ uz savām iespējām pārprast jums.

Tas nozīmē sakot pirmais, ko jūs vēlaties no cilvēkiem atcerēties, un atkārtojot to pēdējā. Tas dod galvenie punkti uzsvaru. Jums vajadzētu arī palēnināt un runāt skaidri, kad jums sasniegt galvenos punktus. Saskaņā ar CUNY profesors un ekspertu digitālo sakaru Cathy Davidson “Kad jūs iepazīstināt produktu sākumā tirdzniecības un kad piegādāt perforators līnijas beigās, jūsu stils ir daudz lēnāka, un jūsu vārdi ir rūpīgi e-mūķene-ci -a-ted. “[25]

Jums jānorāda katru galveno punktu, atbalsta to, un apkopot to. Mēs zvanu ka Triple S formulu.

Kurš no šiem diviem piemēriem ir vieglāk saprast?

1. piemērs:
“Rāvējslēdzēji un šuves ir novietoti paaugstināt caurlaidības koeficientu par aptuveni 2 litriem metru brusas sekundē. Turklāt, tērps ir nedaudz pārāk mazs, jo spēka mērījumi ir jutīgi, lai atbilstu izmēru un kaut ko mainīt aptuveni 7 procentiem aerodinamiskā, jo tas slaidu liecina. Ar undersizing mēs varam palielināt caurlaidību vismaz 2 litriem un varbūt vairāk. Bet reālā sasniegums ir teksturētu, Dimpled adīt gluds struktūru. Saskaņā ar elektronisko mikroskopu ar vēja tunelī šī struktūra, šķiet, lai varētu aptuveni 7 litri papildus caurlaidību pa 250 metru glisādes kursu. ”

Example 2:
“Tērps ir paredzēts par 11 litriem vairāk caurlaidīgu nekā citi tērpi tirgū. Lūk, kā tas sadalās:

“Mēs saņemam 7 litri no mūsu atklājumu dizainu izmantojot tekstūru, Dimpled-adīt gluds, ko mēs izrādījās, izmantojot elektronu mikroskopu vēja tunelī imitē 250 metru glisādes kursu.

“Mēs saņemam vēl 2 litrus, nedaudz undersizing uzvalks, kas arī griež aptuveni 7 procentiem no aerodinamiskās pretestības.

“Un mēs vēl 2 litri uz vienu metru kvadrātā sekundē, pārveidojot rāvējslēdzējus un šuves.

“Tas kopā veido vēl 11 litrus caurlaidību nekā jebkurš cits uzvalks.”

Amazon e il logo di Amazon sono marchi di Amazon.com, Inc., o delle sue affiliate.